fair airwaysFair Airways to nowe linie lotnicze, które z wielkim rozmachem planują inaugurację swojej działalności 1 listopada br. Swoje oddziały będą miały w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Holandii i Norwegii. Zaoferują pasażerom połączenia do 36 krajów na świecie.

Przewoźnik poszukuje pracowników na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.fairacademy.co.uk, przez którą można aplikować na różne stanowiska: od personelu pokładowego po pracowników działów obsługi klienta. Kandydaci przejdą szkolenia teoretyczne w Indiach i Szwajcarii oraz odbędą zajęcia praktyczne na terenie Wielkiej Brytanii. Kadra Fair Airways będzie mogła liczyć na doskonałe warunki zatrudnienia i wysokie pensje. Jednak już za samo złożenie aplikacji trzeba uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 75 funtów. Później dojdą jeszcze niezbędne zaliczki na poczet kosztów zakwaterowania i wyżywienia w Indiach. Zatem udział w procesie rekrutacji słono kosztuje.

Działalnością tajemniczych linii lotniczych z siedzibą w Taunton w hrabstwie Somerset zainteresował się już brytyjski odpowiednik Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Będzie dążył do natychmiastowego zamknięcia strony internetowej przewoźnika. Na razie nie wiadomo kto firmuje to przedsięwzięcie, nie ma także żadnego kontaktu z przedstawicielami Fair Airways.

O przewoźniku nie słyszał również brytyjski Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA). Linie nie złożyły żadnych wniosków dotyczących uzyskania wymaganych prawem zezwoleń i licencji.

 

One comment:

  1. asti

    27 August 2013 at 22:08

    fake nie wysyłać pieniędzy :)!

Comments are closed.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up