Badania medyczne

This topic contains 39 replies, has 25 voices, and was last updated by  Martyna Stenkowicz 4 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Author

martus
    Member

Cześć wszystkim! 😉

Chciałabym się dowiedziec czy jest się zdyskwalifikowanym jeżeli nie masz sie np.1 lub 2 zębów? Dodam ze sa one niewidoczne nawet podczas szerokiego uśmiechu.Chodzi mi o linie arabskie 😉

Kris
    Member

Cześć @martus 🙂

Jeżeli ubytki nie są widoczne podczas szerokiego uśmiechu to myślę, że nie masz się czego obawiać 😀
    Gorzej jak byś nie miała jedynki 😀

martus
    Member

Dzieki Kris za szybką odpowiedź 😉

O to fajnie 😉 Nie mam 6 u góry ale ja miałam zeby bardzo ciasno ułożone wiec teraz tej luki nie widac bo to mi sie rozluźniło a na dole 7 nie mam , dodam ze reszte mam równą 😉

Kris
    Member

Proszę 😉 Niedługo rekrutacja w Emirates. Powodzenia 🙂

SkJuliet01
    Member

Czy nadciśnienie od razu skreśla moje marzenia jako stewardessa?? ;/

jak to jest z niedoczynnoscia tarczycy? czy to dyskwalifikuje ?

Mateusz
    Member

Jestem tu nowy i mam dwa wady: Słaby wzrok i założonego defribillatora… Nie wiem czy się w ogóle opłaca CV przygotować 😀

Kiss-and-fly
    Member

a defibrylator masz przez tachykardię? jeżeli tak, to latanie zawodowe może być wręcz niebezpieczne dla Ciebie: zmiany ciśnienia, praca i targanie sie po nocach, niedosypianie… Szczerze wątpię czy byłbyś w stanie przejśc badania, niestety..

Mateusz
    Member

Właśnie że nie przez tachykardie, i tak aparat będzie za rok wyciągnięte. I nie martw się, moja tymczasowa praca też jest stresująca.

Kiss-and-fly
    Member

spoko, to nie chodzi o stresująca pracę: po prostu do prawie żadnej innej pracy nie ma takich badań skomplikowanych i dokładnych – i tylko to może byc problemem:)

pola
    Member

Badania dla personelu pokładowego nie są ani skomplikowane, ani też przesadnie dokładne. Bez przesady, nadmuchany balon z tymi badaniami. Nie trzeba przechodzić badań jak astronauci w NASA lub piloci wojskowi 🙂

• This reply was modified 5 years, 5 months ago by  pola.
    • This reply was modified 5 years, 5 months ago by  pola.

Mateusz
    Member

haha, dzięki za tą odpowiedz! Pytanie następne: Trzeba te badania robić zanim CV wyślę czy to w każdej linii inaczej wygląda?

Nie, dopiero po dostaniu pracy. Ale EKG będzie na 100%… No chyba że do Ryanaira, tam mało co sprawdzają.

santigo
    Member

a czy są może robione badania laryngologiczne? I nie mam tu na myśli sprawdzania stanu słuchu 🙂

Tak, jest audiogram i później jeszcze badanie u laryngologa.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up