Badania medyczne

This topic contains 39 replies, has 25 voices, and was last updated by  Martyna Stenkowicz 4 months ago.

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • Author

Katarzyna
    Member

Czy na te badania kierują nas linie lotnicze, czy mamy się po prostu umówić na wizytę? Czy te badania mają jakiś magiczny kod? Mam iść do lekarza i powiedzieć: “Proszę mnie zbadać czy mogę być stewardessą?” He, he, he. Jestem zielona w tym względzie…
    I w jakich “widełkach” mieszczą się ceny kompletnego badania?
    Dziękuję z góry za wskazówki 😉

• This reply was modified 3 years, 8 months ago by  Katarzyna.

kitka
    Member

Dostaniesz skierowanie od linii do konkretnego lekarza bądź przychodni 😉

Poczekaj na informacje, wiem że to ciężko bo każdy się niecierpliwi, ale niestety czartery uczą cierpliwości.

Czy ktoś z pracujących w Emirates mógłby mi napisać jakie są przeciwwskazania zdrowotne do pracy jako stewardessa, bo dopiero tutaj przeczytałam, że można mieć tylko 30 stopniowe skrzywienie kręgosłupa i chciałam wcześniej wiedzieć na co się nastawić.

Kamil
    Member

Czy ktoś orientuje się co jest robione na badaniach np.: do Ryanair?

Hej, chcialam się zapytać, czy pobieranie krwi to jest zwykla, najbardziej podstawowa morflogia? i czy są robione badania moczu? jesli tak to na narkotyki i alkohol tak?

Anonymous

zwykla podstawowa morfologia nic specjalnego nie ma sie czym stresowac

ok dziekiiii 🙂

Anonymous

generalnie Medical Report to nic specjalnego. Tak na prawdę to są te same badania jak w medycynie pracy z wyjątkiem laryngologa(zaglądnie w przegrodę i zbada czułość słuchu). Nie ma się czym przejmować. A czy to badania do Ryr, czy do LOTU, czy Lufthansy to nie ma znaczenia. W krajach Unii Europejskiej badania te muszą być zrobione zgodnie z wymaganiami EASA, a więc wszędzie w UE są takie same. Z tego co wiem w krajach arabskich badania medyczne są bardziej złożone.

MIkolaj
    Member

Mam pytanie, jakie są wymagania wzroku na stewarda to lotu. Jaka wada jest akceptowalna?

Jeżeli chciałabym aplikować do Emirates na przykład, to czy problemem by była moja skomplikowana dokumentacja medyczna? Będąc nastolatką zmagałam się z z depresją i dwa razy byłam pacjentką szpitala psychiatrycznego. Czy dla arabskich linii lotniczych to byłby problem? Właściwie miałam w zamiarze to zataić, ale obawiam się, że mogą to jakoś sprawdzić. Może moje zmartwienia są bezpodstawne?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up