Bingo Airways

This topic contains 57 replies, has 29 voices, and was last updated by  Michał 4 years, 11 months ago.

Viewing 13 posts - 46 through 58 (of 58 total)
  • Author

Kiss-and-fly
    Member

@Marcinmk – możesz tak jechać, droga działa:)

Marcinmk
    Member

fajnie 🙂

Dzięki

Ewka
    Member

A czy Bingo zainteresuje 32 letnia,dobrze wyglądająca kandydatka?

osiczka
    Member

Ewka nie pytaj tylko cv w dlon i idziesz;) tutaj to los na loterii nigdy nic nie wiadomo 🙂

Ola
    Member

Witam serdecznie,

mam pytanie o byłabym wdzięczna, gdyby znalazł się ktoś kto mi na nie odpowie. W jakim języku składaliście CV?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Natalia
    Member

A rekrutujesz teraz skoro pytasz o cv?

Natalia
    Member

*rekrutują miało byc;p

Ola
    Member

Nie Natalia, nie rekrutujesz 😉 Jestem dopiero na początku swojej drogi, więc wysyłam CV do wielu linii z nadzieją, że ktoś się odezwie. Wysłałam E-mail do BA z zapytaniem, czy mogę takowe CV przysłać i odpowiedź była twierdząca.

Michał
    Member

To British Airways rekrutuje?! Na jakiego maila wysylalas?

Michał
    Member

Ups, chyba chodzi o BA czyli Bingo Airways. Przepraszam, zboczenie zawodowe 🙂

Wenezuela
    Member

Nie pamiętam już czy wymagali CV w konkretnym języku, ale jak napiszesz po angielsku (oczywiście bez błędów 😉 ) to na pewno nie będzie to źle widziane. W liniach lotniczych wszyscy angielski znać muszą 🙂

Ola
    Member

Do Michał: Tak chodzi o Bingo 🙂 Ale szczerze jak napisałam BA, to wzięłam pod uwagę to, że może się to komuś pomylić z British Airways :)) Nie przepraszaj – każdemu się zdarza.

Do Wenezuela: Dziękuję za odpowiedź, na pewno wezmę ją pod uwagę.

Co warto dodać, przed chwilą przeczytałam na fb na stronie ,,Życie stewardessy”, że niedługo rusza rekrutacja do Bingo…

Michał
    Member

Rozmawiałem właśnie dzisiaj z kolegą co lata w Bingo. Powiedział że od stycznia bedą wydzwaniać osoby z zeszłorocznej rekrutacji i że jak bedą szukali nowych osób to na pewno da mi znać, wieć ja również podzielę się tą nowiną.

Na razie to cisza i spokój, ale jak już wszystko ruszy to bedzie open day za open day 😀

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up