Bingo Airways

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 284 total)
  • Author
    FlyMay
    Member

u mnie powoli zaczyna sie rodzic mala flustracja…do艣waidczenie mam w customer service.. jako cc zerowe..i juz nie wiem gdzie szukac swojej szansy.. 馃榾

osiczka
    Member

ja szukam i za granica….. w polsce zle sie dzieje… niestety bardzo zle moze kiedys nadejda lepsze czasy a poki co nie daj lapac sie negatywnym emocjom… kazda linia rekrutuje i patrzy na swoje widzi mi sie…
    ja tak uwazam a dwa…to tylko bingo:)

Marcinmk
    Member

odpada艂em po 2 etapie.

Jestem tylko ciekaw jakie zaproponowali warunki: jaka umowa, podsatwa itp?

osiczka
    Member

moze zapytajmy kto sie dostal??
    hehe:0

magda0328
    Member

Ja si臋 dosta艂am. Wybrali 13 os贸b, ale ostateczn膮 odpowied藕 maj膮 da膰 nam meilem w przeci膮gu tygodnia. Na temat warunk贸w te偶 nic nie m贸wili. Pytali nas tylko ile chcieliby艣my zarabia膰 i 偶e proponuj膮 umow臋 zlecenie.

osiczka
    Member

o dzieki madziu za info chociaz tyle lub az tyle….
    mowilam kolo 20 stu szukaja… nadal beda szukac… ciekawe co zaproponuja jakie warunki pomijajac ta wspaniala zleceniowke… smieciowa umowa,….

magda0328
    Member

aaa i kontrakt jest podpisywany tylko na sezon, na 6 miesiecy i nie ma zagwarantowanej minimalnej ilosci godzin jaka mamy wylatac w miesiecu

osiczka
    Member

madzia jak sytuacja ze szkoleniem i podstawa pensji??
    szkola was czy sami z typem sa zatrudnieni/
    jakas podstawa? daja cos takiego?

magda0328
    Member

Szkolenie trwa 3 tygodnie a odnosnie podstawy to nie wiem. Dostaniemy informacje na meila

osiczka
    Member

dobre…..
    madziu ja ze szczerego serca gratuluje Ci sukcesu i wysokich lotow…. reszcze przyszlej zalogi oczywiscie to samo:)

czekamy na info i czy odezwa sie czy zrobia powtorke z rozrywki z czerwca….
    oby nie

Marcinmk
    Member

je艣li b臋d膮 takie warunki z ta umowa zleceniem i jej czasem trwania i tymi godzinami to powiem szczerze, 偶e tyle zachodu robi膰 na rekrutacji na g艂upie p贸艂 roku pracy, to by艂o zupe艂nie nie przemy艣lane, zajeli tylko czas sobie i innym nie potrzebnie… wystarczy艂o by obdzwoni膰 tyle os贸b ile potrzebowali lub troche wi臋cej w zapasie i wybra膰 konkretnie i konkretnie si臋 okre艣li膰… a tak wiekszo艣c po nie udanym przejscu do drugiego etapu znowu sie zastanawia艂a co poszlo nie tak, czy 藕le sie odezwa艂em, czy mo偶e 藕le stan膮艂em, czy mo偶e nie potrzebnie si臋 usmiechn膮艂臋m… to by艂 zwyk艂y wy艣膰ig szczur贸w – a w takim wy艣cigu nigdy nie ma zwyci臋zc贸w.

totalny brak organizacji zero logistyki a dzie艅 otwarty zrobiony by艂 na pokaz…

a szkoda, bo linia wydaje si臋 by膰 sympatyczna.

powodzenia dla tych co czekaj膮 na decyzje.

osiczka
    Member

marcin dokladnie wyscig szczyurow ja sie zastanawialam 馃檪 eheh najpierw niech ich wydzwonia a nie powtorka z ubieglego roku moze byc oby nie….

pokazowka… a gdzie bylo pierwsze czterdziesci numerow?? kto wie/?

jeszcze to mi wytlumaczcie kochani i bede szczesliwa

Marcinmk
    Member

w.g mnie to wida膰 odrazu, 偶e przyjmuj膮 na sezon wi臋c powinni to uwzgl臋dni膰 na stronie, przyszlo by mniej osob, im by bylo 艂atwiej zrekrututowa膰, ludzi by si臋 inaczej nastwali (mo偶e by bylo mniej tych obecnych negatywanych opinii o nich) , atmosfera by by艂a inna i by艂o by wida膰 偶e firma ma presti偶 i si臋 ceni a tym czasem pokazali… co艣 zupe艂nie innego.

Marcinmk
    Member

i jeszcze tez biznes plan na 3 etapie… po co, dla kogo, mo偶e dla nowej lini lotniczej w Katowicach? nie wiem kto te etapy uk艂ada艂 ale biznes planu nie uk艂ada si臋 w kilka godzin, tylko w par臋 dni czy nawet kilka miesi臋cy maj膮c u boku porady specjalist贸w.

nie ma tego z艂ego co by na dobre nie wysz艂o. je艣li w takim nie 艂adzie mia艂bym lata膰, to by膰 moze to by by艂o najgorsze p贸艂 roku w lataniu a takich wspomnie艅 z tej cudownej pracy mie膰 nie chce.

z do艣wiadczenia nauczonym jestem, 偶e we wszystkim dzi臋kuj臋 Bogu, nawet za pora偶ki – wida膰 kolejny raz mia艂em za co…

osiczka
    Member

widac marcin nie bylo dla nas mamtakie samo podejscie….. troszke brak profesjonalizmu 馃檪
    zeby nie uzyc mocniejszych slow blo minelo czekamy teraz na nowiutka linie o ile wystartuja….

ps nadal nie wiem co z numerkami 馃檪 chodzilo:)

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up