Cabin crew do biznes jetów – baza polska

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Ogłoszenia Cabin crew do biznes jetów – baza polska

This topic contains 9 replies, has 4 voices, and was last updated by  Lolka 4 years, 9 months ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Traveler
    Member

SZUKAM CABIN CREW

Poszukuję osób na stanowisko stewardessy w Biznes Jetach. Praca w Polsce. BARDZO atrakcyjne wynagrodzenie. Tryb pracy 15 WD / 15 OFF. Aktualne CV ze zdjęciem proszę mi przesyłać na krystianjurdzinski@gmail.com. Skontaktuję się tylko z wybranymi osobami.

Wymagane doświadczenie na stanowisku cabin crew (typ samolotu nie jest ważny), tylko dla kobiet. CV zbieram do końca 3 tygodnia września.

Więcej informacji kandydaci uzyskają na rekrutacji.
    Zapraszam

ewa87
    Member

Elor czy mozna jeszcze aplikowac?

Traveler
    Member

Rekrutacja zamknięta już.

Lolka
    Member

Elor, a jak wygladaja warunki pracy i placy ?

Traveler
    Member

Jak to zwykle wyglada w Biznes Jetach, te rzeczy zostały przedstawione tylko osobom, które zostały zaproszone na rekrutacje. Rzadko takie info są podawane do wiadomości ogólnej.

Lolka
    Member

To moze ktos kto rekrutowal zechce napisac, jakie warunki oferuja i czy warto aplikowac.

Traveler
    Member

Ale ja znam te warunki 🙂 tyle, że nie moge się nimi dzielić. Jesli to wystarczy to pensje są bardzo wysokie – jak to w jetach. Zakres obowiązków jest skrajnie inny niż w komercyjnym lotnictwie. Biorąc pod uwagę, że zatrudnia się 1-2 osoby i zwykle tyle lata w Polsce, to troche tak jak pójsc i w internecie podawać wszystkim wysokość swojej pensji. Nie każdy chce to robić. Latanie komercyjne a biznesowe to dwie różne rzeczy. Stąd rozumiem, że nie chcą ludzie o tym mówić otwarcie.

Rekrutacja miala trwać do 21.09 ale juz 10.09 ją zamknęlismy ze względu na przytłaczającą ilość aplikacji.

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  Traveler.

Lolka
    Member

Ok, dzieki za info.
    Fly jet i blue jet, rekrutuja obecnie.
    Skoro piszesz, ze przyjmuja 1-2 osoby to troche, jak wygrac 6 w totka.

stefka
    Member

to ja Wam odpowiem, skoro Elora obowiazuje tajemnica 🙂
    w Polsce masz 6tys brutto plus diety (to taka ogolnie przyjeta stawka)
    poza granicami rozmawiasz od 10tys, ale tam nikt nie przyjmuje bez doswiadczenia
    chyba, ze ktos bardzo chce latac w prywatnych i decyduje sie na Bliski Wschod, gdzie biora wszystkich (prawie), ale place zaczynaja sie juz od 1,5$ tys, z tym ze daja mieszkanie itp, jak to w tych rejonach bywa
    a nawiasem mowiac, radze uwazac na prywatnych wlascicieli i nie pchac sie w nieznane
    bo tacy nawet w tylek potrafia klepnac
    wszystko to moja wlasna opinia, wiec mnie nie zabijcie 😉

Lolka
    Member

Stefka, nikt Cie nie planuje zabijac 🙂
    Wrecz przeciwnie, to bardzo cenna informacja, za ktora dziekuje.
    Z tego co napisal Elor, to cud dostac sie do lini biznesowych, chetnych tysiace, a miejsc dwa i jeszcze te ograniczenia wzrostowe 🙁

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up