Czy ktoś wybiera się do Dubaju niedługo?

This topic contains 11 replies, has 5 voices, and was last updated by  Meg 3 years, 2 months ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

magdalena
    Member

Cześć, brałam udział w rekrutacji w Warszawie w lipcu. Kilka dni temu dostałam Golden Call i prawdopodobnie wylot do Dubaju w październiku. Czy ktoś jeszcze?

• This topic was modified 3 years, 2 months ago by  Kamil.

Rafau
    Member

również dostałem gc i planowany lot 17 pazdziernika

Meg
    Member

Hej, ja lece 12 września. Na pewno znajdziecie wiecej osób na facebooku. Co chwile ktoś tworzy grupy na dany miesiąc 🙂

Aguuusia
    Member

wow, szaleją z zatrudnianiem?? 🙂

Rafau
    Member

Jak u was ze szczepionkami? Z tego co tu wymagają to mam chyba tylko aktualną szczepionkę przeciw tężcowi i tyfusowi, ale kiedy dokładnie były robione to już nie pamiętam. Chodziliście do lekarza je robić/sprawdzić kiedy je mieliście robione czy po prostu wysłaliście niewypełnione?

magdalena
    Member

Ja też 17.10
    Czekam na FA i wtedy popatrzę jakie szczepionki tutaj robić, a które ewentualnie na miejscu już. Potrzebna na pewno jest międzynarodowa książeczka szczepień a wpisy robią tam gdzie było się szczepionym.

Meg
    Member

Na to wygląda, że szaleją..choć i tak po FI jest kolejna selekcja przeprowadzona przez zarząd w Dubaju i z takiej 15osób wybiorą 3/4 która faktycznie dostanie propozycję pracy. Ale..ogólnie mówiąc jest dobrze, chcą duzo ludzi zatrudnić. Od dłuższego czasu są rozmowy by otworzyć lot Dubaj-Kraków, ale zanim to nastąpi to pewnie rok minie. Tą informacje dostałam d koleżanki, która tam pracuje. Polaki trzymaja kciuki aby jednak otworzono taki lot, bo wtedy jeszcze wiecej beda chcieli ludzi z PL zatrudnić 🙂

Jeśli chodzi o szczepiinki to faktycznie, jest tego ogrom. Ja poszłam do swojej przychodzi aby wypisali mi z karty szczepien co kiedy dostałam. We wtorek ide po ostatnia szczepionkę. Są równeiż takie punkty gdzie można otrzymać szczepinki dla podróżujących i wtedy otrzymuje sie taką książeczkę, o której wspomniała magdalena 🙂 Powiem tak, szykujcie kase na te szczepionki. Mi za 5 szczepionek wyszło 950zł..ale chyba jednak warte tego całego zachodu z Emiratami 🙂 Ja już jeden tzw vaccination certificate wysłałam do Emiratów, ale tam były braki jak np szczepionka na meningokoki czy febra. Teraz sie zastanawiam czy aby czasem nie wysłać im jeszcze raz tego formularza wypisanego ze wszystkimi szczepionkami. Chyba napisze do koordynatorki i zapytam ja czy wysłać nową wersję.
    Z tego co ludzi mówią, to lepiej warto jak najwięcej szczepionek wymaganych zrobić w swoim kraju, bo w Dubaju trzeba bedzie za nie zapłacić, a niestety nikt nie chce powiedzieć ile one kosztują. Podobno co miesiac te koszta inaczej wygladaja. Mnie taka febra 210zl kosztowała,meningokoki 30zł mniej 😉 Ale to i tak wydatek jest..a nie wiadomo jak tam w Dubaju to wygląda.

Michał
    Member

Witam :)) Gratuluję wszystkim i cieszę się, że mogę dołączyć do Waszego grona 😉
    Ja mam termin wylotu 7 listopada.

Wiecie moze jakie badania robia na miejscu po przyjezdzie do dubaju?
    Czy jak ma sie zaswiadczenia z Polski to mimo wszystko powtarzaja badania na miejscu?
    Czy wiecie cos o badaniach na wzrok na czym polegaja? 🙂

Dzieki z gory za odpowiedz i See You in Dubaaaai! :))

Aguuusia
    Member

Michale, kiedy się rekrutowałeś? w wawie? pozdr!

magdalena
    Member

Tak, wszystkie badania robią i tak u siebie, te co robimy w Polsce to dla własnego spokoju, że nic tam nam nie wyjdzie

Aguuusia
    Member

niedługo Polska zdominuje Dubaj 😉 !!!!!!!

Meg
    Member

Dokładnie tak…coraz wiecej Polaków w Dubaju i ciągle przylatują 🙂

Michał, badaniami się nie przejmuj-wszystko bedziesz miał zrobione w Dubaju. W dokumentach, które dostałes z swojego konta profilowego na portalu-wszystko jest opisane co Ciebie czeka. Don’t worry 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up