Czy można negocjować odnośnie dnia wylotu?

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Arabskie Linie Lotnicze Czy można negocjować odnośnie dnia wylotu?

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  Meg 4 years, 7 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #18936

  loverground
  Member

  Czy można negocjować odnośnie dnia wylotu? zaproponowali mi koniec listopada , czy można negocjować , aby przesunąć wylot o 3 miesiące? jak sadzicie?

  #18940

  Meg
  Member

  Jeśli mowa o Emirates to— napisałaś w formularzu, w którym decydujesz o tym kiedy możesz wylecieć As soon as possible czy coś innego? Pamietam jak Agata na rekrutacji mówiła, ze mamy sie zastanowić co do tego wylotu, ale na facebooku ktoś z moich nowych znajomych musiał również przesunąć date wylotu. 21 dni przed odlotem trzeba wysłać do koordynatora takie potwierdzenie, że mozesz tego konkretnego dnia wyleciec tak jak u Ciebie pod koniec listopada. Jeśli nie możesz bo coś Ci ważnego wypada to po prostu napisz do swojego koordynatora, że z takiego i takiego powodu musisz opóźnic swój przylot. Masz 6miesięcy by pojawć się w Dubaju od momentu dostania GC.

  A jeśli chodzi o jakąś inną linie to nie mam pojęcia, ale myśle, że wszystko po ludzku można załatwic jak ma sie powód a sądze, ze masz skoro chcesz go przełożyć aż o 3 miesiace.

  #18941

  loverground
  Member

  Serdeczne dzięki, to byłoby cudownie.

  #18942

  Meg
  Member

  Będzie dobrze 🙂 Ładnie napisz do koordynatora, a na pewno nie bedą robić Tobie problemów 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up