easyJet

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Kamil 5 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #13744

  Kamil
  Moderator

  Brytyjskie linie lotnicze. Jedna z największych europejskich tanich linii lotniczych, założona w 1995 przez greko-cypryjskiego przedsiębiorcę Steliosa Haji-Ioannou. Flota easyJet składa się z 183 samolotów Airbus, latających na 416 połączeniach pomiędzy 110 lotniskami, w 27 krajach. W ciągu ostatnich 12 miesięcy easyJet przewiózł ponad 45 milionów pasażerów. W Polsce linie odbywają loty z Krakowa.

  Flota

  Airbus A319-100

  Airbus A320-200

  Jak wygląda rekrutacja Cabin Crew w easyJet?

  Etap 1

  Kandydaci zostają poproszeni o wypełnienie aplikacji, która jest dość czasochłonna. Składa się z wielu podchwytliwych pytań mających na celu wstępna weryfikację kandydata.

  Etap 2

  Test pisemny z języka angielskiego oraz prostych równań matematycznych. Po teście kandydaci zapraszani są do zajęć w grupach. Zajęcia grupowe polegają na rozegraniu kilku scenek oraz odpowiedzeniu na parę pytań.

  Jeżeli kandydat uzyska odpowiednią liczbę punktów we wszystkich etapów – zostaje zaproszony na indywidualną rozmowę z osobą rekrutującą. Jeżeli kandydat wybierze bazę poza Wielką Brytanią, zostanie przeprowadzona z nim rozmowa telefoniczna z obywatelem danego kraju. easyJet wymaga biegłej znajomości języka angielskiego oraz języka obowiązującego w kraju, w którym znajduje się baza.

  Szkolenie

  Szkolenie, podczas którego kandydaci otrzymują pensję, trwa około pięciu tygodni i odbywa się w centrum szkoleniowym easyJet – “easyJet Academy” w Luton. easyJet posiada swój symulator, w którym odbywają się zajęcia z procedur. Jeżeli kandydat nie mieszka w Luton – co weekend otrzymuje bilet na samolot do domu.

  Pensja

  Na pensję Juniora składa się podstawa, która wynosi około tysiąc funtów oraz dopłata za nalot. W zależności od ilości wykonanych lotów, przeciętnie wynagrodzenie Juniora na brytyjskim kontrakcie wynosi około 1500 funtów netto. Do tego dochodzą oczywiście bonusy w postaci zniżek na zakupy, bilety pracownicze dla Ciebie oraz Twoich znajomych za około 100 zł za osobę.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up