easyJet

This topic contains 64 replies, has 19 voices, and was last updated by  Karolina 3 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 65 total)
  • Author

Radek
    Member

Ooo, a gadasz po niemiecku?

Ja mogę aplikować znowu, od wczoraj. 😉

Margaret
    Member

Witam!
    Aplikowalam do easy jeta na GatwickAirport, przeszlam pierwszy krok. Kolejnym jest test online rozumowania werbalnego i ten drugi. Z tego co wnioskuje ten pierwszy będzie po polsku? Oby 🙂 Ktos jeszcze probuje swoich sil na Gatwick?

Pozdrawiam serdecznie,
    Nowa 😉

Margaret
    Member

Test “successfully completed” :)))) Rozumowania werbalnego był po polsku, a oceny sytuacji po angielsku :)))) Teraz czekac tylko na informacje o dalszej rekrutacji !

Pozdrawiam 🙂

Margaret
    Member

Witam! Orientujecie się jakie są kolejne kroki w easyjet? Po prostu czekać na odpowiedz od nich? Czy to będzie zaproszenie na kolejny etap rektutacji, czy juz trening? Z tego co wyczytałam niektorzy juz maja zaproszenie na trening na 27.01.2014 ?
    Pozdrawiam 🙂

purser
    Member

@margaret Teraz czekasz na e-mail w linkiem do systemu w którym wybierzesz datę rozmowy.
    Tak było w moim przypadku, chociaż na rozmowie się nie pojawiłem. Można 2 razy przebookować
    datę rozmowy na 48h przed rozmową. Zresetowali moją aplikację i teraz czekam na kolejną datę
    rozmowy, takie instrukcje otrzymałem w ostatnim mejlu 😉

Margaret
    Member

Ok, jestem uspokojona 🙂 A mozesz mi powiedzieć ile czekałeś na e-mail? Jeśli się przeszło test, można go po prostu nie dostać? To jest moja pierwsza rekrutacja i sie wszystkiego ucze 😉 :))))))

purser
    Member

@margaret
    Po tygodniu dostałem odpowiedź. Ciekawe, bo otworzyłem specjalnie skrzynke żeby sprawdzić ile czekałem na odpowiedź a tam proszę… e-mail sprzed godziny z zaproszeniem na rozmowę! 😉

Guli
    Member

hejjjj JA dostałem dziś maila ze dostałem się do bazy w Hamburgu…… w sumie fajnie nie wiem czego dokładnie oczekiwać ale rekrutacja jakos przebiegla bez większych stresow wiec fajnie mam jeszcze inne 2 rekrutacje wiec musze z decyzja jeszcze zaczekać czy biore to czy nie

Margaret
    Member

Xaver, wiec bede czekac cierpliwie :))

Gratulacje Guli 🙂 Mozesz mi powiedziec, jak dlugo czekales na odpowiedz od nich? Mejl byl wyslany jako kolejny krok po napisaniu testow online?

Pozdrawiam 🙂

purser
    Member

@Guli
    A mogę wiedzieć gdzie jeszcze aplikowałeś? Baza w Niemczech byłaby wspaniałą szansą na doprowadzenie w końcu mojego niemieckiego do ładu i składu…!

Guli
    Member

ja tylko aplikowałem do Hamburga nigdzie więcej 😀 wiec się ciesze ze chociaż to na razie wypalilo

Kiss-and-fly
    Member

@Guli – EZY to naprawdę dobra linia do pracy, ja bym nie zastanawiał się za długo – chyba że sie do Lufy/Condora wybierasz na rekrutacje
    😀

Guli
    Member

no mam jeszcze 2 assessmenty do Virgin i do Germanii…… wiec się dopiero zdecyduje po nich na 100 procent

Margaret
    Member

O rany, zostałam zaproszona na assessment day w Luton 🙂 Jade 20.01.2014 :)))) Nie moge sie doczekac!! Stres juz sie wlaczyl 😉 Jakies rady dla świeżaka? Narazie wertuje internet pod kazdym wzgledem 🙂

Pozdrawiam! :)))

purser
    Member

W ubiegły piątek, 10/01 byłem na assesment day w SXF – 15 kandydatów. Czas trawania 8.30 – 12.30.
    8 rekruterów z easyJet’u w uniformach przedstawiło warunki kontraktu i opowiedziało o swojej karierze w firmie. Podzielono nas na 4 grupy, 3 zadania do wykonania.

Każdy z nas indywidualnie wybrał jakiś produkt i dopasował go do destynacji i pory dnia. Trafiłem na lot do Alicante o godzinie 13 – pomijając zestawy przekąsek i biżuterii wybrałem okulary przeciwsłoneczne. Podkreśliłem jakość produktu, cenę i warunki pogodowe w Alicante.

Wymieszano grupy do kolejnego zadania. Z 4 kartek A4, linijki, ołówka i plasteliny zbuduj jak najdłuższy tunel przez który przeleci piłeczka do ping-pong’a. 10 minut na przygotowanie się grupy do zadania, warunek: nie dotykaj materiałów. Kolejne 10 minut to czas na wykonanie zadania.

Zadanie nr 3. dotyczyło diagramów pewnej linii lotniczej, wraz z kolegami z grupy musielimy odpowiedzieć na 3 pytania, bazując na materiałach. Z 3 ofert modernizacji linii wybraliśmy jedną, rozważając plusy i minusy. Początkowo postawiłem na instalację placów zabaw w samolocie, jednakże większa część grupy była za wprowadzeniem programu lojalnościowego – oczywiście przyznałem grupie racje 😉

Rekruterzy również się przemieszczali co zadanie, rozmowy indywidualne przeprowadzane były w pokojach hotelowych rekrutetów za co serdecznie przepraszali. Po 30 minutej rozmowie poinformowano mnie o 7-10 dniach oczekiwania na odpowiedź, jednak 20 minut temu otrzymałem e-mail z gratulacjami.
    Rozważam też inne opcje, EZY zaoferował kontrakt na 6 m-cy, potrącając za szkolenie, mundur i zakwaterowanie podczas szkolenia 🙂

Powodzenia wszystkim!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up