easyJet

This topic contains 64 replies, has 19 voices, and was last updated by  Karolina 3 years, 2 months ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 65 total)
  • Author

Margaret
    Member

Brzmi interesujaco 🙂 A testy jezykowe? Albo matematyczne? Nic? SXF to jaka baza? Ktos odpadl po grupowych zadaniach? Jak rozmowa z rekruterem? Pytania dotyczace CV i przeszlosci? Dlaczego chcesz dla nich pracowac, slabe mocne strony etc? Byly moze jakies dziewczyny? Hehe, mozesz mi napisac jak byly ubrane czy uczesane? :D:D:D

Wiesz moze ile trwa u nich szkolenie? Gdzies wyczytałam, ze placa za czas na szkoleniu, a tu mowisz, ze potracaja, pewnie sie warunki zmienily, lub zalezy od bazy?

Pozdrawiam 🙂 Gratuluje 😉 I dziekuje za wszelkie informacje, rowniez za te, ktore juz napisales;)))))

lotniczka
    Member

Xaver, mówisz po niemiecku?

Margaret
    Member

never mind, nie przeczytalam, ze to nie do mnie pytanie 🙂

• This reply was modified 4 years ago by  Margaret.

purser
    Member

Wszelakie testy rozwiązałem online. Berlin Schonefeld, jest też opcja Hamburg. Wszyscy kandydaci (15!) dotrwali do końca.

Rozmowa bardzo zbliżona do innych:
    -najtrudniejszy dzień w pracy?
    -konflikt z kolegą/koleżanką w pracy?
    -co nowego możesz wnieść do firmy?
    -co cię motywuje w życiu prywatnym i zawodowym?
    itp.

Zostałem odpytany z sytacji czysto pokładowych, zanim zdążyłem się przedstawić rekruterka podkreśliła że bardzo jej miło, że posiadam już doświadczenie. 2/15 to cabin crew, drugą osobą był Hiszpan z 10 letnim doświadczeniem w wielu liniach.

Część dziewczyn w kokach, lekki makijaż, szpilki i apaszka. Pozostałe jakby zapomniały się przejrzeć przed wyjściem 🙂
    Szkolenie trwa 3 tygodnie w Luton. Owszem, płacą – od pierwszego dnia przysługuje Ci podstawa, na Berlin to 1126 euro miesięcznie (brutto). Jak dla mnie, posiadacza licencji na Airbusa 319/320/320 szkolenie byłoby bardzo łatwe. Wcześniej wspomniałem, że nie mam pewności czy jednak do nich dołącze – podobnie jak z rekrutacją w LOTcie, zniechęca mnie średnia wieku potencjalnych koleżanek ‘z kuchni’.

@lotniczka,
    Tak, mówię po niemiecku. Chociaż baza w Niemczech miałaby na celu doprowadzenie mojego niemieckiego do perfekcji.

Margaret
    Member

Haha, szpilki, apaszka, kok i biurowy look => moj plan na assesment day 😉 Postaram sie jak najbardziej 🙂 Dzieki za odp, pozostaje mi przeszkolic sie w ladnym odpowiadaniu na pytania po ang i rozluznic doope 😉 Cokolwiek sie nie stanie, pochwale sie na forum, pozdrawiam!

lotniczka
    Member

A sprawdzali na którymkolwiek z etapów znajomość języka niemieckiego?:)

purser
    Member

@lotniczka,
    Nie sprawdzali, rekruterami byli sami anglicy. Podobno dzwonią żeby sprawdzić niemiecki, ale z tego co wiem to na zasadzie ‘wie alt bist du?’ 😉

@margaret,
    Do jakiej bazy? Gdzie rozmowa?

Margaret
    Member

@purser,
    Baza Gatwick 🙂 AD w Luton 🙂

purser
    Member

Gatwick! Może się spotkamy, planuje być tam zbazowanym ale nie w EZY. Wszyscy rekruterzy w Berlinie byli z Gatwick. Mega profesjonalni i uprzejmi. Powodzenia 🙂

Margaret
    Member

No to bomba 🙂 Trzymaj kciuki 20.01 😉 bede sie odzywac z placzem ze szczescia badz zalu 😉

No to bedzie Nas troche Polakow na Gatwick!Ja tez zbazowany na Gatwick,ale nie w Easy Jet

prise
    Member

Czesc! Czy ktos moglby mi powiedziec jakie sa oplaty za kurs/mundur/zakwaterowanie podczas szkolenia? 😉

purser
    Member

Basic salary – £10,207 /1st year, going up to £12,135 if you do more than a year’s continuous service
    Sector pay – £32.28 to £10.34 depending on length of flight, paid for each flight. Again, this goes up after one year’s continuous service to £12.60 to £39.37. In order to work out an average monthly salary (before deductions or tax) you can be safe basing it on four mid-length sectors a day which equates to around £60 a day in sector pay. From what I know from friends who work at easyJet, you do pretty long days on average 9 hours in length.
    Deductions – you pay for your uniform (£181.21 for females, males are a little less), referencing service (£155.00) and accommodation IF you are trained away from base (£100 for the whole 3 weeks, not optional if you are trained away from base). Deductions are taken as follows:
    Month 1 – £33.33 (accommodation, if required) = £33.33
    Month 2 – £51.66 (referencing) + £60.40 (uniform) + £33.33 (accommodation) = £145.39 (£112.06 no accommodation)
    Month 3 – £51.66 (referencing) + £60.40 (uniform) + £33.33 (accommodation) = £145.39 (£112.06 no accommodation)
    Month 4 – £51.66 (referencing) + £60.40 (uniform) = £112.06

pobrane z :http://lifeasabutterfly.com/cabin-crew-assessment-day-experiences-tips-and-recommendations/

prise
    Member

Thsnks very much! 😉

Margaret
    Member

No niestety nie dla mnie easyjet na dzien dzisiejszy 🙂 Sprobuje za pol roku 😉 Poleglam mysle na drugim grupowym zadaniu, moj angielski nie pozolil mi az tak wyrazanie tego co chce… bylam za cicho po prostu 🙁 Bede sie szkolic i sprobuje nastepnym razem 😉 Dzieki wszystkim za pomocne tipy i mam nadzieje, ze dobaczenia kiedys tam na gorze!!! Lub na Gatwick 🙂 Cheers!!!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up