Egzamin z pływania

This topic contains 6 replies, has 5 voices, and was last updated by  Beata S 4 years ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Kati
    Member

Hej! Wiem, że niektóre linie podczas kursu organizują egzamin z pływania podczas zajęć na basenie (m.in linia Enter Air, w której pracę zaczynam) Czy wiecie jak dokładnie wygląda taki egzamin ?
    Czy wymagają umiejętności konkretnego stylu pływackiego?
    Czy jest jakiś limit czasu, w którym należy się zmieścić?
    Czy trzeba umieć pływać naprawdę bardzo dobrze czy wystarczy jeśli umie się przepłynąć całą długość basenu (25m)?
    Bardzo proszę o wszelkie pomocne informacje

Jak ja robiłam kurs to jedyna część bez kamizelek, to jak wrzucali kamizelki do wody, to trzeba było dopłynąć do kamizelek i je napompować na sobie. Reszta wszystkie ćwiczenia w kamizelkach. Nie ma żadnego pływania na czas, czy nawet przepływania długości basenu. Aczkolwiek zajęcia na basenie dają w kość, np. wciąganie kolegów na trap, itd. Trzeba się namęczyć, ale raczej nie ma to nic wspólnego z konkretnym stylem i umiejętnościami pływania. I nie myśl o tym jak o egzaminie, to raczej część szkolenie w której praktycznie pokażą co należy robić w razie wodowania. Jak ktoś słabo pływał to instruktor pomagał…

Kati
    Member

PrincessOfAir dziękuje Ci za wszystkie informacje, bardzo pomogłaś, a czy Ty iałaś takie zajęcia w Enter Air ??

Tak, w zeszłym roku. Nie sądzę żeby coś się zmieniło od tego czasu.

daisy
    Member

hej ludziki…. czy ktoś wie jak jest z pływaniem w Emiratach? Czy jest jakiś egzamin już na miejscu, czy wystarczy to że mamy na sobie kamizelkę?

SkJuliet01
    Member

To w Enterze nie wydaję się takie cięzkie, a wie ktoś z was jak wygląda ten egzamin w Wizzair?

Beata S
    Member

No właśnie jak wygląda pływanie w wizzie?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up