Emirates 14.09.2013 Warszawa

This topic contains 184 replies, has 45 voices, and was last updated by  clouver 3 years, 11 months ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 185 total)
  • Author

Rok. Niestety.

Rafał
    Member

Hej wszystkim. Jak idą przygotowania do rekrutacji? Ktoś coś robi? W sumie to może nie ma to większego sensu, bo wiele osób idzie na żywioł i dostaje się (moja dziewczyna tak miała). Ja zrobiłem spory research, bo nie mam tak miłej aparycji jak ona i doświadczenia w rozmowach po angielsku. Muszę powiedzieć, że dużo mi to dało i w jakimś stopniu rozumiem (albo tak mi się tylko wydaje) na czym polega ta cała rekrutacja.

Varzeh@
    Member

Hej Rafał czyli Twoja dziewczyna się dostała?:)

asti
    Member

@Rafał , ja sobie robie książke English for CAbin Crew 🙂 i czytałęm jeszcze jakieś poradniki , ale sam nie wiem czy bede w Warszawie czy może w Ostravie 😉 a Ty coś robisz?

Rafał
    Member

Tak, poszła bez żadnego przygotowania i bez większego stresu, ale mówiłem jej że idealnie tam pasuje i pewnie ją wezmą. Była na ostatniej rekrutacji w Warszawie w maju.

Asti, nie wiem czy English for cabin crew będzie tak przydatny jak English for assessment day i final interview 😉
    Ich pytania i zadania do wykonania cały czas się powtarzają na całym świecie więc można być PRAWIE pewnym że duzo się powtórzy, ale najważniejsze jest nie to co się mówi tylko jak się to mówi. I nie chodzi tu raczej o płynny angielski tylko o pracę w grupie, umiejętność słuchania i wykonywania poleceń.

aleksandra
    Member

Hej wszystkim! Ja też się wybieram 8 września w Warszawie na OD. Byłam 2 lata temu i odpadłam po pracy w grupach, toteż nie bardzo wiem, co robiłam nie tak. Poczytałam parę blogów i poradników jak się zachowywać na rozmowie, ale nie wiem czy to bardziej nie miesza w głowie. Chyba faktycznie lepiej iść na żywioł ; ) W każdym razie, próbuję jeszcze raz i życzę wszystkim powodzenia!

clouver
    Member

Hej. Mam pytanko odnośnie ubioru. Czy dziewczyny na Open Day muszą mieć koniecznie czarne buty z zakrytym palcem? czy mogą to być sandały nude na obcasie?

clouver
    Member

Aleksandra, Open Day jest 14 września do Emirates 😛

Emily
    Member

Nie wiem na ile rygorystycznie oceniają grooming na Open Day, ale osobiście wydaje mi się, że w sandałach nie zrobisz lepszego wrażenia niż w czarnych klasycznych pantoflach. Ja bym nie ryzykowała… Jestem pewna, że gdyby stewardessa Emirates przyszła do pracy w sandałach od razu byłaby offloadowana 😉

asti
    Member

Rafał wybierasz się do Wawy teraz? chciałem wysłąć pw ale coś nie mogę nie wiem czemu;/ dziewczyna się dostała i już tam pracuję?

Rafał
    Member

Mieszkam w Warszawie więc nie muszę się specjalnie wybierać 😉 A tak poważnie to tak, planuje iść na open day. Ona tak, jest już od końca sierpnia w Dubaju. Wszystkie procedury zajęły jakieś 2 miesiące + czas na wypowiedzenie w starej pracy.

aleksandra
    Member

o, faktycznie, dzięki za korektę Clouver ; ) a na OD do Qatar też się wybieracie?

Joanna
    Member

Ja się wybieram i tu i tu 🙂

Varzeh@
    Member

Rafał masz może English for assessment day i final interview ? Jeśli tak to prześlij proszę. Ja mam English for Cabin Crew jeśli ktoś chcę mogę przesłać.

Basia
    Member

@Varzeh ja bym poprosiła o English for Cabin Crew!! z góry dziękiii

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up