Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 565 total)
  • Author
    Meg

Ewita, dzieki bardzo za odpowiedź. Mi również tamta wersja bardziej odpowiadała. Teraz trzeba się wszystkiego doszukiwać 🙂

• This reply was modified 6 years, 1 month ago by Meg.
    • This reply was modified 5 years, 9 months ago by cabincrew24.com.
    AgaWie

Nie otwierają się żadne linki do strony emirates dotyczące open days Emirates 2.02, czy ktoś wie o co chodzi?

ewka_stewka

@AgaWie sprawdz ten link

https://tas-ekgcareers.taleo.net/careersection/cabin_crew/joblist.ftl

na 8 stronie znajdziesz Polski OD 🙂

Meg

Też nie wiem. hmm.. może to coś od nich? Może coś wrzucają i dlatego nic się nie wyświetla.

ewka_stewka

Kochani moze ktos kto jest badz bedzie przez tym OD w Warszawie mialby ochote sie gdzies wybrac na jakies spotkanie integracyjne przed OD ? 🙂 co o tym myslicie ?

Meg

To jest naprawdę dobry pomysł. Z checią bym przyszła,ale ja bede w Warszawie w sobote wieczorem :/ szybciej nie da rady :/

Inactive

Jak myslicie gdzie odbedzie sie OpenDay chodzi mi o miejsce 🙂 Na stronie Emirates nie podaja :-):-)

veronique

Obstawiam Marriotta lub Sheratona, bo chyba do tej pory właśnie w tych dwóch hotelach organizowali OD…

cygu

Warto pamiętać że ostanio przesuneli OD o tydzień wcześniej. To raczej już się nie stanie no ale dzięki temu wiadomo że zmiany mogą nastąpić w ostatniej chwili. Na razie jednak nic się nie zmieniło. Przy okazji czy ktoś może polecić jakiś dobry (cena/jakość) hotel w Warszawie?

Em

czy ktoś coś wie nt lokalizacji OD? trochę niefajnie, że tydz został, a Emirates milczą 🙂 żeby nie było właśnie, że na ost chwilę odwołają :/

martyna_macoch

No właśnie też sprawdzam codziennie czy już wiadomo gdzie a tu nic. Szkoda bo jestem z Warszawy a do Wrocławia mi sie jechać nie marzy :))
    Jesli chcecie iść gdzieś po OP to mówicie, znajdę jakieś fajne miejsce żeby lepiej sie poznać 🙂

cygu

Ja mam jeszcze pytanie do osób które były już na OD. Czy na OD czy też AD można przyjść (w związku z przynoszeniem dokumentów) z aktówką? W czymś te dokumenty należy przynieść a w jednym z ogłoszeń było wyraźnie napisane że nie należy przyność bagaży podróżnych. Aktówka to nie bagaż, według mojej definicji, no ale to Emirates……. . Ktoś uchyli rąbka tajemnicy?

Meg

Jeśli chodzi o OD to CV i zdjecia przynieś w teczce, albo miej je w koszulce. Poźniej jak przyjdzie moment gdy będziesz oddawać CV i fotki to rekruterki je spinają zszywaczem żeby się nigdzie nie zagubiło. Jak ja byłam to wiele osób miało w koszulce i rekruterka Agata powiedziała, że ona koszulek nie potrzebuje i żebysmy oddawali tylko to co jest potrzebne czyli to cv i fotki. Na AD to pewnie wystarczy w teczce przynieśc czy tak jak Ty wolisz aktówce 🙂 Ja mysle, że rekruterki mają swoją teczkę do której będą już tych szczęśliwców dokumenty trzymać 😉 Mam nadzieje, ze moja odpowiedź rozwiazała Twój problem 🙂

• This reply was modified 6 years, 1 month ago by Meg.
    • This reply was modified 5 years, 9 months ago by cabincrew24.com.
    cygu

Hej dzięki! Pisząc aktówka miałem na myśli hm taki nesser w którym tzymamy np laptopa. Rozumiem zatem że mogę z nim przyjść czy tylko i wyłaczenie tak jak piszesz koszluka lub zwykła papierowa teczka?

Meg

możesz przyjść z tym neseserem. 🙂 Grunt, żeby nikt się czasem nie przewrócił..hihi…ale jak ja byłam na OD to sama miałam ze soba dużą torbe i widziałam, ze wiele osób coś większego przyniosło. Nigdy nie wiadomo czy pierwszego dnia będzie OD i AD razem bądź nie. Lepiej przygotować sobie jakiś prowiant, a to oznacza jakaś większa torbą. Takze, ja uważam, ze jak z neseserem przyjdziesz to nic się nie stanie. Podchodząc do stolika jednej z rekruterek, masz w ręku tylko CV i fotki, a na twarzy uśmiech 🙂

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up