Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 564 replies, has 101 voices, and was last updated by  Kamil 4 years, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 565 total)
  • Author

Meg
    Member

Jesli domyślasz się na czym polegał Twój błąd to myślę, że powinieneś spróbować znowu 🙂 Wiesz jak AD wygląda to i łatwiej dla Ciebie będzie i juz nie bedzie takiego stresu..tak bardziej na luzie 🙂 Uważam, ze śmiało powinieneś spróbować swoich sił na kolejnej rekrutacji 🙂

No to musze uzbroić się w cierpliwość…Agata mówiła, że w tym miesiącu mają znacznie więcej aplikujących po rekrutacji plus osoby, które w Dubaju starają sie dostać. Zapewne to ma duzy wpływ.

Meg
    Member

A i jeszcze jedno chciałam napisać, a zapomniałam..
    wczoraj moja koleżanka, która pracuje jako CC w EK, mówiła mi, że ona nie dostała golden calla..wszystko odbywało się drogą mejlową i na jej profilu. Jakiegoś dnia weszła na swój profil i był JFIP..Potem zajrzala na poczte, a tam email z wiadomością, ze chcą ja zatrudnić. Baa..jak mówi, jej koleżanka również miała taką sytuację i też została zatrudniona nie dostając GC a wszystko przez emaila. Hmm..pokręcone to wszystko.

cllaudi
    Member

A ja się nieskromnie pochwalę, że dzisiaj mój status zmienił się na JFIP i czekam na GC :D:D Aaa jeszcze w to nie wierzę 🙂 Próbowałam dostać się do Emirates od 2011 roku i powiadam Wam – nie poddawajcie się, jeśli to jest Wasze marzenie! 😉

Meg
    Member

Super, gratuluje 😉 To jak długo czekałaś na ten status?

Aleksandra
    Member

cllaudi gratuluje!!!!!!!! :))) see u in Dubai 😉

katarzyna
    Member

Wohoooo gratulacje cllaudi!!!! 🙂 🙂

polatina
    Member

Ja tez wskazalam ASAP i dzis minelo 6 tygodni. Jedna osoba z Wroclawia dostala juz GC drugiej status zmienil sie na JFIP. Juz nie wiem co myslec, u mnie wszystko stoi w miejscu i naprawde nie chce otrzymac tego rejection mail! Trace nadzieje:(!

PS Claudi wiekie gratulacje!

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  polatina.

cllaudi
    Member

Dzieki Dziewczyny! Dopiero w pelni uwierze, jak przejde te wszystkie badania i dostane bilet 😛 Troche mam stresa z tym.
    A i jeszcze nie odpowiedzialam na ten status – po 5 tygodniach zmienil sie na JFIP. Wczesniej mialam AUR, C, IC i przed sama zmiana na JFIP wszystko mi sie zmienilo na Completed znowu. Wtedy poczulam ze ta anomalia skonczy sie rozwiazaniem 😉

polatina – jest sporo osob, ktore juz tyle czekaja, a nawet dluzej i nie ma zadnej reguly, takze jeszcze troszke cierpliwosci. Na pewno niedlugo sie odezwa! 🙂

polatina
    Member

Cllaudi, mi sie wydaje, ze jak juz sie dostalas to badania to jest najlatwiejsza czesc, kazdy je przechodzi. Do tych co dzwonili, podali juz im date kiedy maja leciec. Na pewno Ci sie uda!!!:):)

Ja sie nie martwie czekaniem, martwie sie tym moim statusem, ze od tylu tygodni jest IC, innym sie pozno zmienil i potem po tyg od razy na JFIP. Nade mna chyba dlugo mysla i allbo wysla maila albo zadzwonia…

Aleksandra
    Member

a sprawdzałaś polatina maila w spamach itp. czy nie dostałaś maila ze masz cos dosłać??

polatina
    Member

Nie, Agata byla cala w szoku, bo mialam wszystko ze soba, zdjecia, dokumenty…zwiezla nawet 8 moich fot , bo ej sie podobaly. Juz sama nie wiem co ze mna nie tak, moze rozmowa, moze zdjecia…a bardzo mi na tym zalezy, jak nigdy!

PS sprawdzam maila i spama codziennie, i boje sie tego rejection mail!

polatina
    Member

Dostalam dzis rejection email. Pozostawmy to bez komentarza, bo nie mam ochoty nawet o tym rozmawiac. Pozdrawiam

katarzyna
    Member

Polatina bardzo mi przykro 🙁 Ja też wczoraj dostałam rejection mail…

polatina
    Member

Katarzyma , z tego co pamietam Twoj status zmienil sie tez na IC i dlugo pozostal taki sam. Ja wiedzialam, ze cos jest nie tak i mialam zle przeczucie. No coz, mysle ze powinnymy sprobowac jeszcze raz, bo jest z Nas potelcial:)

Raav
    Member

Też tak uważam!:D Macie rok czasu, żeby uatrakcyjnić swoje CV, może jakaś czarterowa linia lotnicza?
    Życzę Wam powodzenia <3

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up