Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 565 total)
  • Author
    ewasss
    diana.1988

będzie 23.08 ale tylko z zaproszeniem. A teraz mam pytanie czy ktoś wysłał aplikację online i już dostał to zaproszenie do Wawy czy Krk?

veronique

Ja dostałam zaproszenie w czwartek. Mogę sobie wybrać Krk lub WAW.

diana.1988

a dawno aplikowałaś?

veronique

Pod koniec lipca.

diana.1988

dobra, jeszcze chwilę poczekam w takim razie. a dokąd się wybierasz, do wawy czy do krk? pierwszy raz czy któryś z kolei? i jak mogę tylko z ciekawości, jakimi językami władasz? 🙂

Marcin

Cześć wszystkim!

Aplikowałem do Emirates pod koniec lipca. Od 6 dni mam status “Application Under Review”. Nie dostałem odpowiedzi. Koleżanka dostała odpowiedź w środę 6.08 i też ma możliwość wyboru KRK lub WAW. Czy jest szansa, że się odezwą?

Marta

Może się odezwą, w sumie jeszcze trochę czasu zostało 😉 Ja aplikowałam 4 lipca a zaproszenie dostałam też w czwartek 8.08

Marcin

OK, dzięki za informację. Czekam cierpliwie w takim razie 😉

EDIT: Powodzenia!

• This reply was modified 5 years, 6 months ago by Marcin.
    diana.1988

Rozumiem, że status na Emirates Group Careers się zmienia, jeżeli dostaje się zaproszenie? Na jaki? Marcin daj znać jak będziesz coś wiedział 🙂

Marcin

Jasne, dam znać.
    Póki co mam status: Application Under Review – Updated: 12-Aug-14
    Myślę, że po zmianie statusu przyjdzie mail z zaproszeniem. Ewentualnie z wiadomością, że aplikacja została odrzucona…

simo

Poda ktoś coś jak tam po AD w Krakowie. Thx 😉

veronique

Przyłączam się do przedmówcy 🙂
    Opisze ktoś ile osób było w Krakowie i jak to wszystko wyglądało? Bo to chyba pierwszy raz była w Polsce rekrutacja za zaproszeniem, więc jestem ciekawa czy coś się w samym przebiegu AD zmieniło czy nie 🙂
    Z góry wielkie dzięki!

diana.1988

Ja zaproszenia nie dostałam, poczekam, jest chyba kolejna rekrutacja we wrześniu. Ale Wam życzę powodzenia i dostania się 🙂 jak już będziecie po, to napiszcie wszystkie ważne informacje i frekwencje 🙂

Aguuusia

Marcinie- i jak, zmienił Ci się status?

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up