Emirates

Tagged: 

This topic contains 306 replies, has 144 voices, and was last updated by  Kasia 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 307 total)
  • Author

Raav
    Member

Alicea, pani Agata mówiła, że jeśli jest się przed 21 urodzinami to należy ją o tym powiadomić, ale jeśli ktoś ma 19 lat to musi poczekać. Nie podawała dokładnie jak to musi wyglądać, więc myślę, że nie ma to dużego znaczenia.
    Musisz jedynie brać pod uwagę to, że zaproszenie do Dubaju dostaniesz dopiero po swoich urodzinach, jeśli przejdziesz rekrutację. Raczej nie ma opcji żebyś zaczęła pracować mając 20 lat. Jak rekrutacje masz blisko siebie to warto się wybrać, zobaczysz jak to wygląda, a na pewno sobie tym nie zaszkodzisz. A jak nie, to może lepiej poczekać:D

Alicea
    Member

Dzieki za odpowiedz 🙂 Wlasnie 25 lipca jest Open Day w Krakowie, nawet nie musialabym nigdzie jechac… ale 21 urodziny mam dopiero w styczniu, wiec nie wiem czy to ma sens, w koncu to prawie pol roku.

Raav
    Member

Pani Agata na pewno Cię nie wyrzuci, nie okrzyczy ani nie da bana na kolejną rekrutację:D Także chyba warto spróbować

Meg
    Member

Dokładnie, zgadzam się z Raav. Nic się nie stanie jak weźmiesz udział w OD. Bedziesz wiedziała jak wyglada i przede wszystkim zobaczysz jak to jest być na takim OD. Ja za pierwszym razem czułam się uncomfortable..byłam tam sama, nikogo nie znałam i ciężko było mi to wszystko ogarnąc. Za drugim razem było o wiele lepiej, a za trzecim to czułam sie jak stały bywalec! 😉

Raav
    Member

I jeśli nie przejdziesz OD, to się nie poddawaj! Można nawet kilka razy nie przejść do AD, a dopiero za którymś razem dostać telefon z zaproszeniem na AD. Na pewno doświadczenie w customer service, a szczególnie w cabin crew, jest przez panią Agatę doceniane:D

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  Raav.

Alicea
    Member

Spróbuje w takim razie 😉 Dzieki za odpowiedzi. Chociaz mam za soba tylko jedna rekrutacje, ktora byla cala w jezyku polskim, moze na tej jakos tez sobie poradze 🙂

Hej. A ja chciałabym zapytać jak to jest dokładnie z tymi tatuażami? Czy tolerują oni tatuaże na szyi? Ze schematu wychodzi, że nie. Mam małą gwiazdkę na karku, na wysokości kołnierza, i jeżeli patrząc na ich uniformy, to będę w stanie ten tatuaż ukryć, czyli wychodzi na to samo, gdybym go miała na plecach, czy biodrze, bo będzie on łatwy do ukrycia. A jak z innymi liniami? Dużo stewardess nosi chustki na szyi. Czy wszystkie mogą mnie dyskwalifikować przez ten jeden tatuaż? Z góry dzięki za odpowiedź.

Meg
    Member

Jeśli chodzi o Emirates- to ostatnio na rekrutacji rekruterka Agata powiedziała, ze wprowadzili małe zmiany co do tatuaży i nawet takie małe na szyi nie są akceptowane 🙁 Więc jak ktos ma to niestety ale nie ma tu dobrych wiadomości. Ktoś zapytał czy jeśli jest mały i koszula zakryje to jest ok, a Agata odpowiedziała, ze to nie jest OK i tyle.

Wszystkie linie na pewno Ciebie nie dyskwalifikują. Jest wiele, które mają chustki do swojego mundutu, np travel service 😉

mila
    Member

Czy jerzeli otrzymam zaproszenie na rekrutację( invitation only) to znaczy,że przychodzę od razu na AD?

Raav
    Member

Tak. Na pewno będzie prezentacja linii przed rozpoczęciem AD, ale powinnaś spodziewać się że tego samego dnia będziesz miała normalne zadania, jak na AD. Raczej nie będzie oddawania cv i czekania na telefon 😉

Natalia Ewa
    Member

hej, czy jeżeli byłam w zeszłym miesiącu na rozmowie to nie mogę iść na spotkanie mimo że dostałam zaproszenie???

mila
    Member

Hej
    Ile czasu od złożenia aplikacji czekaliście na zaproszenie bądź odpowiedź odmowną ( rekrutacja invitation only ) ? W tej chwili mój status to: Application Received, zmienił wam się ten status przed otrzymaniem wiadomości z zaproszeniem?

loverground
    Member

Natalia Ewa – możesz iść na spotkanie, jeśli nie przeszłaś do Final Interview, tak sądzę.

Mila – nie wydaje mi się, aby mój status zmienił się po zaproszeniu na maila,
    ale nie śledziłam tego pilnie.

Udało mi się przejść FI i wczoraj miałam GC, czekam na dokumenty na e-maila.
    Czy orientujecie się jak Emirates odnosi się do wady serca, jaką jest artymia?

Dziękuję i pozdrawiam. 🙂

Meg
    Member

tak, w ciemnych to są albo purserzy albo instruktorzy 🙂

loverground
    Member

Tzn?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up