Emirates

This topic contains 306 replies, has 144 voices, and was last updated by  Kasia 11 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 307 total)
  • Author

Pitaja
    Member

No własnie ! Zgadzam sie z tym co napisałaś i super, że wytrwałas do celu. Jeśli nie odpadniesz przy oddaniu CV to później nie sprawdzą kiedy ostatnim razem byłaś ! Hha tez ten tekst słyszałam, że podobno trzymać trzeba się terminów, ale też nigdy nie wiadomo na jakiego rekrutera sę trafi…gratuluje że się dostałaś ja będę próbowac cały czas ! 🙂
    PS: Jakieś jeszcze dobre rady posiadasz ?:)

Karolajna
    Member

Wlasnie u mnie sytuacja wyglada tak, ze bylam na rekrutacji we wrzesniu, doszlam do FI, po 3 tygodniach dostalam odmowe oraz info ze po 6 miesiacach moge znow probowac. 6 miesiecy minie dopiero w marcu i zastanawiam sie czy kto sie zorientuje jesli pojade miesiac wczesniej i to na Slowacje, a nie do Polski…

Pitaja
    Member

nie powinno być problemu, z drugiej jednak strony to doszłaś do FI..

Jak doszłaś do FI to już lepiej odczekać ten miesiąc. Trzeba próbować aż się uda, ja poszłam z tym samym cv, w tych samych ciuchach, i za drugim razem się udało. A wcześniej też próbowałam, żałuję że nie próbowałam częściej, bo czas leci, latka lecą, a gdybym się dostała wcześniej mogłam być już w biznes klasie.

Pitaja
    Member

No co ty? I za którym razem się udało? Zależy kto będzie rekrutował i jego podejście, bo niemożliwością jest, że zapamięta akurat Ciebie na rekrutacji, gdzie jest tyle osób itp. Trzeba próbować , na każdym OD gdzie obok nas się znajduję, nic nie tracisz, zdobywasz doświadczenie aż w koncu sie uda !
    A próbowałyście w Niemczech, Czechach , czy tylko w PL?

Lulu
    Member

Ja próbowałam już 5 razy w tym 1 raz w Berlinie i niestety odpadam zawsze w tym samym momencie czyli po pierwszym zadaniu podczas AD (opowiada sie o innym użyciu danego przedmiotu). Nie wiem czy jest sens próbować dalej tym bardziej, że pomimo że w grudniu znów aplikowałam wciąż nie otrzymałam zaproszenia na AD, a w międzyczasie odbyły się już 2 w Polsce. Od czasu mojej ostatniej próby w październiku mam cały czas status unsucessfull . Wcześniej jak aplikowałam zmieniał się na under review po czym dostawałam zaproszenie na AD, a teraz nic. Chyba trafiłam na ich czarną listę 😉

Pitaja
    Member

A powiedz mi, bo nigdy nie mogłam tego znaleźć tam na profilu swoim na ich stronce, gdzie to pisze UNDER REVIEW itp? A może tylko raz dostaje sie zaproszenie od nich ? Ale zawsze możesz na OD sie wybrac i probowac tyle razy az bedziesz chciala, bo nie sądze że maja swoją baze danych w której jestes na czarnej liście 😛 A może Cie pamiętają? A czas ucieka…

Lulu
    Member

chodzi mi o submission status

Lulu
    Member

Pewnie wybiore sie na OD w Gdańsku.
    Mam za sobą 8 lat pracy w korpo, zastanawiam się czy może po tylu latach nie jestem dla nich za bardzo “wytresowana” 😀

kitka
    Member

Lulu, muszę Cię pocieszyć – też mam z tym problem 😉

Co lepsze, też pojechałam przez to do Berlina w listopadzie – więc nawet może gdzieś się minęłyśmy i zamieniłyśmy parę słów. Napisz na PW jeśli masz ochotę:)

Wystarczy, że pracowałam pół roku w bardzo znanej amerykańskiej korporacji i Agata zadała mi jedno pytanie na AD przy oddawaniu CV:

“Dlaczego chcesz pracować jako CC jeśli masz taką świetną pracę?”

Ta praca nie jest świetna. Jest związana z moimi studiami i daje mi dobre wynagrodzenie.
    Kocham pracować jako CC i mam już doświadczenie. Ona niestety obawia się, że osoby takie jak my i tak w końcu po FI odrzucą propozycję….

Podam Ci przykład kuzynki mojego kolegi. Śliczna dziewczyna, pracowała w znanej firmie kilka lat i została managerką. Miała już dość korporacji.
    Poszła na OD, przeszła kilka etapów. Dostała się do FI. Na FI rekruterka powiedziała jej, że ona nie da jej pracy CC, ponieważ to byłoby poniżające przy jej obecnym stanowisku.
    Dziewczyna zaprzeczyła, ale i tak nie dostała tej pracy.

Wniosek: Widocznie trzeba “wyrzucić” tę świetną pracę z CV i zamiast tego wstawić pracę kelnerki lub hostessy 😉
    (żart)

(przepraszam za długość posta, ale musiałam pocieszyć Lulu – zrozumcie)

Marta
    Member

Czy ktoś wie ile mniej więcej osób przychodzi na spotkanie Invitation Only?

kitka
    Member

Kiedyś jak ja byłam z rok temu to było ok.70 osób.

A z tych 5 razy ile razy mialas Agate? Trzeba sie miec szczescie i sie spodobac rekruterce, jesli caly czas sie idzie do tej samej, to troche bez sensu…

Marta
    Member

Doczytałam się, że jednym z etapów rekrutacji jest przedstawienie jak użyć dany przedmiot na różne sposoby, czy ktoś mógłby przybliżyć jak to wygląda?

kitka
    Member

CaptainMonkey, Agatę tylko raz 🙂

Myślę…. Proszę mnie nie obrażać 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up