Emirates

This topic contains 296 replies, has 136 voices, and was last updated by  Agnieszka 5 months, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 297 total)
  • Author

Lulu
    Member

Ja miałam AGate 2 razy na rekrutacji.

Kitka, gdyby to był fejs to zajakowałabym Twoją odpowiedź 😀

Ja byłam tylko raz i też miałam Agatę. Nie miałam za to zadania z alternatywnymi zastosowaniami przedmiotu. Zamiast tego miejsca, do ktorych lata EK i trzeba było przedstawić trzy atrakcje turystyczne.

Aneta
    Member

Ile ważne jest zaproszenie na Assesment Day?

Ann A Ka
    Member

Hej,

co sądzicie na temat takiej sytuacji, która nawiązuje nieco do powyższego pytania na temat ważności zaproszenia.

Po aplikowaniu na stronie Emirates otrzymałam zaproszenie. Zjawiłam się na rekrutacji w Warszawie pod koniec listopada 2014 (była invitation only). Niestety po złożeniu cv mojego nazwiska nie było na wywieszonej liście, odpadłam na tym pierwszym etapie. Po kilku dniach, na początku grudnia, otrzymałam maila z informacją o terminach kolejnych rekrutacji, z moim nr ref i informacją, że mogę się zjawić na nich lub innych. Od tego czasu nie zjawiłam się na żadnej rekrutacji, minęły ponad dwa miesiące. I tutaj pojawia się moje pierwsze pytanie – jak rozumieć to, że po nieudanej rekrutacji otrzymałam ponowne zaproszenie i ile czasu jest ono ważne? Czy nie powinnam odczekać pół roku, czy ta zasada działa, jak się odpada na dalszych etapach? P.S a jeśli tak wyglądała rekrutacja invitation only to jak wygląda open day?

Będę wdzięczna na Wasze wskazówki i odpowiedź czy jest sens wybrać się z tym zaproszeniem czy tak czy inaczej muszę czekać pół roku od tej nieudanej próby.

viki
    Member

A czy w mailu od Emirates nie miałaś informacji:

PLEASE BE ADVISED: This is a system generated notification. If you have attended a recruitment event within the last six months, please do not attend the events listed.

? to dużo wyjaśnia imho 🙂

Marta
    Member

Viki słusznie zaznaczyła, te maile generują się automatycznie, tak więc najprawdopodobniej musisz odczekać 6 miesięcy.

Ann A Ka
    Member

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Poniżejjest mail od Emirates, na górze dodatkowo mój numer i dane. Nie ma tego zapisu, o którym Viki wspominałaś.

“Emirates will be hosting a Recruitment Event near you. If you would like to attend, please bring an updated CV, a photograph and a copy of this letter.

Locations near you:

Poznan – Poland
    Date: 13th December 2014
    Time: 09:00 AM Sharp
    Venue: Hotel Mercure Poznan Centrum,
    ul. Roosevelta 20,
    60-829 Poznań, Poland

Alternatively, you can show up at ANY of our other events. Visit our website http://www.emirates.com/careers for dates and locations. This is an opportunity to drop off your CV with one of our recruiters in person. You may then be shortlisted to attend an assessment process either on the same day or the day after. Any expenses incurred by you will not be reimbursed by Emirates.

Dress Code – Business Attire: Ladies – Knee length skirt /dress with skin colored stockings. Men – Suit & Tie

Recruitment Manager

Cabin Crew”

To zawsze trzeba czekać pół roku nawet jak się odpadło na tym pierwszym etapie 🙁 Na tą grudniową rekrutację nie poszłam, ale teraz z chęcią bym się wybrała… chyba zaryzykuje, mam akurat wolne, do Warszawy 25 km więc wielkich poświęceń nie dokonuje…

dorota
    Member

Hej !!! Czy ktoś wybiera się 23 marca do Gdanska na OD??? To będzie mój pierwszy raz 🙂
    xx

sabina noga
    Member

hej ! Mam pytanko jak aplikowac tzn. jak mozna dostac zaproszenie ( po raz drugi )
    do WAWY . Odpadlam na FI i teraz nie wiem czy mam sie na nowo zalogowac czy co …:P

xxyy
    Member

Hej czy orientujecie sie, czy należy czekać pełne 6 miesięcy od ostatniego FI? Jest teraz rekrutacja w marcu i mi miaja dokładnie 5 miesięcy od ostatniego FI. Czy ktos miał podobna sytuacje i udało mu sie wziac udział w rekrutacji? Nie wiem czy iść. Zależy mi na tym, ponieważ w kwietniu nie ma w Polsce żadnej rekrutacji.. Pozdrawiam

Pitaja
    Member

jeśli nie dotrwałaś do FI to możesz przyjść na OD ( bo na AD potrzebujesz invitation i ci nie wyslą wcześniej ). Nie musisz czekać, nikt tego nie sprawdzi, więc próbuj 🙂

xxyy
    Member

No właśnie dostałam sie dokonca, byłam na Final Interview i czekałam miesiąc na wynik, który był negatywny. No i minie mi 5 miesięcy. Skąd wiesz, ze tego nikt nie sprawdza?(jeszcze po zalogowaniu sie powtórnym, nie dostałam zaproszenia na AD)

viki
    Member

Więc jeśli nie masz zaproszenia- nie przychodzisz. Możesz sobie od biedy na jakis OD pojsc , ale nie na assesment.

Asia Bieńko
    Member

Witajcie, wybieram się na OD do Gdańska, jakieś rady? Jak wygląda rekrutacja, jakie padają pytania? Z góry dziekuję za info!

viki
    Member

Omg ale chyba nie zatrudniają osób, które nie umieją czytać i wyszukiwac informacji..

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up