Emirates

Tagged: 

This topic contains 306 replies, has 144 voices, and was last updated by  Kasia 1 month, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 307 total)
  • Author

AdrianL16
    Member

Do którego roku życia pracuje się jako cabin crew w emirates?

lotniczka
    Member

25 marca kolejny open day -we Wrocławiu a 30 marca w Krakowie!

AdrianL16
    Member

Do którego roku życia pracuje się jako cabin crew w emirates?

noszę okulary słabej mocy –  czy linie to akceptują czy też trzeba w takim wypadku nosić soczewki kontaktowe?

lotniczka
    Member

Trzeba nosić soczewki,żadna linia nie akceptuje okularów.

Karolina
    Member

@ Robert: nie jest to prawdą, że wszystkie arabskie linie nie akceptują okularów. W QR na pewno akceptują obie formy, wiem bo sama mam wadę wzroku i przeszłam całą rekrutacje. Rekruterka  poradziła nam aby wpisać na formularzu wypełnianym przed FI, że nosimy i soczewki i okulary. Oczywiście preferują soczewki, ale nie zawsze jest możliwe, aby w nich pracować. Co do Emiratów nie jestem pewna jak to jest.Pozdrawiam.

embraer88
    Member

w LOT, Yes Airways, OLT, Wizz Air, Easy Jet itp. można nosić okulary 🙂 Oczywiście nie jakieś tam jaskrawe, duże czy śmiesznie wyglądające ale proste i eleganckie jak najbardziej 🙂 Śmiało można nosić okulary.

natalia3101
    Member

Czy ktoś wybiera się na dzień otwarty do Gdańska (25 stycznia)?

Kamila
    Member

Czesc Wszystkim,

czy ktos sie moze orientuje, czy Emirates ma jakies zasady jezeli nie przejdzie sie do konca rekrutacji, to czy mozna za jakis czas startowac ponowanie? Czy mozna juz po 3 miesiacach czy musi byc minimum pol roku przerwy? Dzieki wielki za odpowiedz 🙂 Pozdrawiam 🙂

Dianeczka
    Member

Hey guys,

Who will be going to the Emirates Open Day in Gdańsk? I plan to go and I would like to have someone to go with. I promise to be really good company.

Di.:-)

Kamila
    Member

Hi Dianeczka,

did you participate in open day in Warsaw on 19.01.2013 and they didn’t call you? Am right? It means that you can’t go to Gdansk. You must have 6 month break between open days. Unfortunately, because I participated in Open day in Warsaw and they didn’t call me and I think that we can’t go to Gdansk.

Dianeczka
    Member

Kamila,

To my knowledge, if you participated in an Assessment, then you must wait 6 months. Yesterday, I was only at the Screening, not assessment. I was there yesterday from 8am and because of the crowd, I ended up dropping my CV off around 6pm. I waited all day! She did not even look at my CV. She just took it and asked me one question.  Maybe because she was tired. But I feel I must try again.

I am going to Gdańsk this week-end for it. I am already arranging my accommodations and my travels. If you would like to try again, you can join me. Plus, the recruiters will be different, so you will stand another chance.

Reniucha
    Member

after AD you must wait 6 months

lotniczka
    Member

Dużo  było wczoraj osób?

ewelina_d
    Member

MEGA DUŻO!!! oczywiście cwaniactwo polskie – bo inaczej tego nie nazwę- wzięło górę… rano było ok. 200 osób myślę i gdyby na tym się skończyło, bo były to osoby, które przyszły tylko na tą rekrutację byłoby ok. wszystko by poszło sprawnie i myślę, że do godziny 15:00 Cv byłyby przyjęte i komisja by mogła je wtedy właściwie oceniać i czytać… niestety składanie CV przedłużyło się do 18 z minutami… a zaraz po 18:00 zaczęli dzwonić do zakwalifikowanych 🙂 powód jeden – dziwnym trafem zagęściło się na sali zaraz po zakończeniu OD dla Qatar… Ale czego tu się spodziewać… w końcu jesteśmy w Polsce!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up