Emirates

This topic contains 296 replies, has 136 voices, and was last updated by  Agnieszka 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 12 posts - 286 through 297 (of 297 total)
  • Author

Małgorzata
    Member

Dziękuję bardzo 🙂
    Tak! prawie 200, więc rekrutacji nie było widać końca… ale opłacało się wytrwać 😉

Ula
    Member

Jak wyglądało OD w Warszawie?

Gosia
    Member

czy jest ktoś kto może mi powiedzieć jak to jest z tym wzrostem? Czy jeśli brakuje mi tych 4 cm do wymaganego dosięgnięcia 212 to nie ma szans na pozytywne przejście rekrutacji?

Michał
    Member

Nie bardzo rozumiem wymogu dosłania na maila koordynatora np 8 zdjęć paszportowych. Każde z nich ma być w innym ujęciu, czy chcą abym skopiował jedno zdjęcie 8 razy? To samo tyczy się dwóch w stroju biznesowym, to mają być dwa różne zdjęcia?
    Z góry dziękuję za informację.

stokrotka
    Member

Czy ktos kiedys byl na OD w Czechach i wie kto tam rekrutuje?. Czy to ta sama pani, co w Polsce?

Witam, wszystkich forumowiczów, 14 listopada odbędzie się OP w Warszawie, chciałem się zapytać czy istnieję możliwość “pójścia tam bez zobowiązań” ponieważ mam 19 lat, interesuję się tym tematem już trochę i chciałbym tam złożyć papiery, lecz nie mogę bo minimalny wiek to 21 lat. Moja ciekawość jak to wygląda jest prze ogromna i dlatego chciałem się was zapytać czy można się tam po prostu tak przejść i zobaczyć jak to wygląda? Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam Przemek 🙂

Hej, czy ktoś może mógłby mi polecić fotografa w Trójmieście, który zna się na rzeczy jeżeli chodzi o zdjęcia cabin crew?

Tak, mam świetnego fotografa w Gdańsku.
    https://www.facebook.com/SylwesterCiszekPhotography/?fref=ts

M
    Member

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące aparatu na zeby, wiadomo, nie jest akceptowany przez żadną arabską linię, jednak czy myslicie, że oosba, która idzie w aparacie pod koniec leczenia, już z prostymi zębami i mówi, że np za miesiąc go zdejmuje ma jakiekolwiek szanse w procesie rekrutacji? Zdaję sobie sprawe z tego ż ejakby nie było aparat odejmuje wdzięku więc i szanse pewnie mniejsze…..ciekawa jestem jednak, czy rekruterzy kompletnie taka oosbę zignoruja, nawet jeśli ogólnie wypadnie bardzo dobrze i spodoba się………nie chcę czekać aż zdejme aparat, chciałabym już teraz zobaczyć jak wygląda rekrutacja, ale jesli szanse zerowe to chyba szkoda zachodu…..czy ktoś miał taką sytuację? pozdrawiam wszystkich:)

M
    Member

jeszcze jedno pytanie, czy rekruterką na ostatnim OD w Wawie była Agata?

Krzysztof
    Member

To nie była Agata

Agnieszka
    Member

Hej! Czy ktoś jak ja czeka na otwarcie rekrutacji do Emirates?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up