Emirates

Tagged: 

This topic contains 305 replies, has 143 voices, and was last updated by  Qbczi 3 days, 17 hours ago.

Viewing 6 posts - 301 through 306 (of 306 total)
  • Author

Też dostałam takiego maila 😉 Generowany jest pewnie automatycznie jeśli w pobliżu jest OD 😉

Martna
    Member

Jak wrażenia po OD w Warszawie? 🙂 jak zadania? Jak interview?

Aleksandra
    Member

Czy ktoś wybiera się na OD we Wrocławiu 25 sierpnia?

Qbczi
    Member

Ja sie wybieram
    Wiesz może ile czasu trwa OD?
    Bo niestety tego samego dnia mam lot z Poznania o 17;20 i musze z Wroclawia wyjechac gdzies w okolicy godziny 12

Aleksandra
    Member

Zaczyna się o 8:00 i na początku jest prezentacja, opowiadają o firmie, Dubaju itd. więc trochę to pewnie potrwa chyba, że prezentacja się szybko skończy i może się z kimś dogadasz, żeby Cie przepuścił…zawsze jednak informują, żeby mieć cały dzień zarezerwowany

Qbczi
    Member

Cześć,

Mam pytanie odnośnie rekrutacji.
    Byłem na open day we Wroclawiu i rekruterka wspominala ze musi byc odstep czasowy jezeli chodzi o zaaplikowanie kolejnym razem w sytuacji kiedy komus sie nie powiedzie i zostanie odrzucony, nie mniej jednak nie posluchalem jej i pojechalem miesiac pozniej do Warszawy i tez sie nie udalo,
    Dlaczego to pisze,
    Znalazlem kilku ludzi na Youtube ktorzy aplikowali po 8 razy i w koncu sie dostali nie bylo jednak mowy ze aplikowali co pol roku i to pytanie mnie nurtuje czy w przypadku jezeli ktos np aplikowal 8 razy to wychodzi na to ze 4 lata proby aby sie dostac.
    Macie jakies doswiadczenia zwiazane z tym?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up