Rekrutacja

Tagged: 

Viewing 7 posts - 301 through 307 (of 307 total)
  • Author
    Renia Bublewicz

Też dostałam takiego maila 😉 Generowany jest pewnie automatycznie jeśli w pobliżu jest OD 😉

Martna

Jak wrażenia po OD w Warszawie? 🙂 jak zadania? Jak interview?

Aleksandra

Czy ktoś wybiera się na OD we Wrocławiu 25 sierpnia?

Qbczi

Ja sie wybieram
    Wiesz może ile czasu trwa OD?
    Bo niestety tego samego dnia mam lot z Poznania o 17;20 i musze z Wroclawia wyjechac gdzies w okolicy godziny 12

Aleksandra

Zaczyna się o 8:00 i na początku jest prezentacja, opowiadają o firmie, Dubaju itd. więc trochę to pewnie potrwa chyba, że prezentacja się szybko skończy i może się z kimś dogadasz, żeby Cie przepuścił…zawsze jednak informują, żeby mieć cały dzień zarezerwowany

Qbczi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie rekrutacji.
    Byłem na open day we Wroclawiu i rekruterka wspominala ze musi byc odstep czasowy jezeli chodzi o zaaplikowanie kolejnym razem w sytuacji kiedy komus sie nie powiedzie i zostanie odrzucony, nie mniej jednak nie posluchalem jej i pojechalem miesiac pozniej do Warszawy i tez sie nie udalo,
    Dlaczego to pisze,
    Znalazlem kilku ludzi na Youtube ktorzy aplikowali po 8 razy i w koncu sie dostali nie bylo jednak mowy ze aplikowali co pol roku i to pytanie mnie nurtuje czy w przypadku jezeli ktos np aplikowal 8 razy to wychodzi na to ze 4 lata proby aby sie dostac.
    Macie jakies doswiadczenia zwiazane z tym?

Kasia

Hej!

Mam pytanie dotyczące rekrutacji do Emirates :). Jak to wygląda?
    A dokładnie, czy rekrutacja trwa 2 dni? Pytam, bo nie wiem czy ewentualnie dwa dni trzeba zostać w mieście w którym odbywają się Dni Otwarte :).

The topic ‘Rekrutacja’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up