Emirates

Tagged: 

This topic contains 305 replies, has 143 voices, and was last updated by  Qbczi 2 days, 22 hours ago.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 306 total)
  • Author

sophie
    Member

hej, czy ktoś się orientuje co do wieku preferowanego przez Emirates? jaka jest górna granica wieku?pozdrawiam

Wildcat
    Member

od 21 lat do 30 przy czym w tej górnej to już raczej z doświadczeniem lotniczym ewentualnie w customer service. W arabskich liniach preferują dziewczyny do 28 lat ale jak się spodobasz to wezmą i z większą liczbą na karku:)

Cześć, nie wiem czy źle szukam ale nie mogę znaleźć na stronie Emirates listy z ODs na msc styczeń i luty. Wcześniej bez problemu potrafiłam ją odszukać ale dziś jak chciałam popatrzeć czy nie pojawiły się już dane hotelu na najbliższe spotkanie we Wrocławiu nie mogę jej znaleźć.. Czy ktoś może wkleić tu link z tą listą?
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc! 

Inactive
    Member

https://tas-ekgcareers.taleo.net/careersection/cabin_crew/jobsearch.ftl

Po wejsciu na strone zjedz na sam dół gdzie są numery stron, klikni na strone 5 a potem NEXT i tam znajdziesz:-)

Oh, dziękuję! 🙂 jak wyszukiwałam wg krajów to nie wyswietlało żadnych ofert dla Polski i już bałam się, że anulowali OD.. wg, to zmienili szablon tej stronki.

dafffciooo
    Member

:

Maksym
    Member

witam wszystkich! 🙂

ja z pytaniem, ktore juz wielokrotnie na tym forum sie pojawialo ale nigdy nie znalazlem na nie konkretnej odpowiedzi. przeszukalem tez fora zagraniczne i znalezione odpowiedzi byly niejednoznacze. otoz chodzi o tatuaz. a nawet dwa. mam dwa, dosc duze tatuaze na rece (ok 8cm, na ramieniu i wewnetrznej czesci przedramienia). czy dyskwalifikuje mnie to kompletnie z pracy w Emirates? w wymaganiach pisza ze tatuaze nie moga byc w widocznych miejscach. pod rekawem dlugiej koszuli ich nie widac, a wlasnie w koszulach z dlugim rekawem i marynarce garnituru pracuja stewardzi w Emirates, prawda? (STEWARDZI, nie stewardessy!!!). z drugiej strony podczas calego szkolenia w Dubaju gdzie jest sto stopni nie sposob nosic caly czas koszul z dlugim rekawem (posilkuje sie dokumentem o CC w Emirates na ktorym widac ze oni tam sobie w koszulkach polo z krotkim rekawem chodza glownie). czy tam na miejscu podczas szkolenia mogloby to komus przeszkadzac? w koncu pasazerowie tego nie zobacza na pokladzie samolotu w mundurze. prosze o odpowiedz osoby, ktore maja na ten temat rzetelne informacje a nie bazuja na zlepku pojedynczych postow z roznych forow. z gory dzieki!

veronique
    Member

Ponoć ten schemat określa gdzie można, a gdzie nie można mieć tatuaży w arabskich liniach lotniczych. Nie wiem tylko na ile to sprawdzone info 😉
    http://4.bp.blogspot.com/-t8aOv8Il4z4/UKGHrg5mFBI/AAAAAAAADTU/_rZHq7EwiPY/s640/images.jpg

Aggi
    Member

Na OD w Warszawie 9 marca Agata (rekruterka) wpominała, że mężczyźni moga mieć tatuaże praktycznie wzedzie (bez okolicy głowy i dłoni).
    Kobiety natomiast nie bo one chodzą w krótkich koszulach i u kobiet tatuaże w miejsach, o których piszesz są niedopuszczalne.
    Co do treningu czy może to przeszkadzać – z tego co mowiła Agata chodzi głownie, żeby tatuaże nie były widoczne dla pasażerów podczas pracy 😉

chirell
    Member

Em_zet, to co na pewno dyskwalifikuje Cię na początku to kolczyk w wardze, a później dziura po nim/blizna.

Co do tatuaży, to schemat dla Etihad dla mężczyzn (i pewnie dla Emirates też, chociaż tego nie jestem na 100% pewien) pokazuje, że możesz mieć tatuaże wszędzie oprócz przedramion (krótki rękawek nie może ich ujawnić), okolic szyi i głowy.

Paula
    Member

Moja koleżanka w zeszłym roku skończyła 30 lat a ostatnio daleko zaszła na rekrutacji do Emirates, więc jeśli dziewczyna ma predyspozycje to wiek chyba nie jest wielkim problemem. Dodam, że nie ma żadnego doświadczenia jako cabin crew ale za to w obsłudze klienta i jest po prostu bardzo ładną i niesamowicie ciepłą osobą.

<cite>@sophie napisał(a):</cite>
    hej, czy ktoś się orientuje co do wieku preferowanego przez Emirates? jaka jest górna granica wieku?pozdrawiam

• This reply was modified 4 years, 6 months ago by  Paula.

Michalina
    Member

Hej!

Czy ktoś z Was może wybiera się na OD do Warszawy 21 kwietnia? 😉

xxyy
    Member

Hej! Czy ktoś z Was orientuje się, czy Emirates zwykle robią rekrutacje w lipcu/sierpniu? Wiem, ze czesto są we wrześniu/listopadzie. Kończy mi się wtedy 6 miesięcy od FI, kiedy mogę pojsc na następną rekrutację, dlatego pytam. 🙂

dorota
    Member

hej! ja się wybieram 21 kwietnia 🙂

Em
    Member

kochani, czy dzwonili już do Was z dzisiejszej rekrutacji? przed chwilą dostałam telefon i głupia nie usłyszałam na którą 😀 9 tak jak zawsze???

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up