Emirates 30 październik

This topic contains 53 replies, has 23 voices, and was last updated by  robert_lewandowski 3 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 54 total)
  • Author

artur_warcho
    Member

Normalnie SZCZĘSCIARZ 🙂

No właśnie, ciekawe co z tym Krakowem.. 😀

Poznań, 13 december- to be advised…

Karo
    Member

Jak rekruterka mówiła, że nie trzeba czekać kolejnych 6 miesięcy, to ja się chyba wybiorę do Krakowa 😉 wcześniej jest jeszcze Wrocław, ale to za wcześnie- emocje jeszcze nie opadły 😛

• This reply was modified 3 years, 9 months ago by  Karo.

Gulf
    Member

Hej!

A kto prowadził ostatnio rekrutację? Pani Agata? Jak byłem ostatnio w Kraku na rekrutacji to była Pani z Libii i Ukrainy. Znowu jest ktoś inny?

Karo
    Member

Nie, w Warszawie oraz Wrocławiu rekrutację prowadziła Chila z Węgier

marta_biaa
    Member

to jakie są teraz terminy i miejsca ? 🙂

sabina noga
    Member

Czy ktos sie wybiera do Krk 23 na dzien otwarty ??

Katarzyna
    Member

Pytanie do tych po FI WAWA. Zmienił wam sie status?

Iwona
    Member

Mam pytanie, które aż boję się zadać. Otóż w maju 2015 skończę już 31 lat, czyli aktualnie mam skończone od pół roku 30 lat. Czy mam jakiekolwiek szansę dostać pracę jak CC?

Raav
    Member

Iwona, teoretycznie masz, w Emiratach pracują CC które zaczynały razem z powstawaniem firmy. Ale są to osoby z ogromnym doświadczeniem.
    Nie ma oficjalnej informacji od jakiego wieku linie nie przyjmują, bo to byłoby odrobinę nieodpowiednie. Raczej powinnaś spróbować i przekonać się sama – według mnie, jeśli jesteś ogarnięta, to masz szanse. Ale czy rekruterki mają wyznaczony wiek od jakiego mają nie przyjmować – nie mam pojęcia.

Iwona
    Member

No właśnie, słyszałam, że jest wymóg 21-30 lat. Staro niby nie wyglądam, ale i na 20 już dawno też, niestety, nie 🙂
    A chciałabym się wybrać na najbliższe spotkanie. Z tym, że nie mieszkam w żadnym z miast, w których prowadzą rekrutację, a i czasu, i pieniędzy nie chciałabym bez sensu tracić.
    I jeszcze mam pytanie co do angielskiego – niby mówię w tym języku (pracuję z zagranicznymi klientami), ale mam wrażenie, że nie płynnie. Tzn. nie “płynę”, gdy mówię. Tak samo jak po polsku. Mówię prosto, zwięźle i bez jakiegoś rozwlekania się. Czy to bardzo źle?:)

Raav
    Member

Nie. Na jednej rekrutacji zszedł CC który pracuje tam od roku, z tego co pamiętam, był to chłopak z Egiptu. Jego angielski był średni. Nie trzeba być native speakerem, wystarczy, że umiesz się normalnie dogadać.
    Niestety nikt nie zagwarantuje Ci że się dostaniesz, więc musisz zaryzykować :D.
    Jak idziesz na OD to tego samego dnia otrzymujesz informację czy przeszłaś na AD. AD, jak jest mało ludzi, odbywa się tego samego dnia, a jak jest sporo ludzi, to dnia kolejnego (raczej częściej się tak zdarza). Jak przejdziesz AD to umawiasz się na FI w innym dniu – jak dojeżdżasz to może być kolejny dzień.
    Więc jeśli zakładamy że nie przyjmują w wieku 31 lat to po prostu nie oddzwonią po OD i tyle. Jeśli przyjmują i im się spodoba CV to zadzwonią i zaproszą na AD tego samego / kolejnego dnia. I zakładając że przejdziesz wszystkie etapy to będziesz musiała tam 3 dni spędzić, mniej więcej.

Dzwonią w godzinach 13 – 18, zależy od tego czy dużo ludzi było

• This reply was modified 3 years, 9 months ago by  Raav.

Iwona
    Member

Raav, bardzo Ci dziękuję za wszelką pomoc i odpowiedzi:)
    Pozdrawiam:)

Meg
    Member

Tak jak Raav mówi, nie przejmować się wiekiem. Jak sie spodobasz rekruterom to po 30tce też sie dostaniesz 🙂 W mojej grupie było kilka osób 3+ wiec no worries 🙂

Co do języków, to zapomnijcie o nie wiadomo jakiej liczbie. Oni na to nie patrzą. Na każdym locie jest przynajmniej jeden native speaker pochodzący z danego kraju do którego jest robiony lot.

Tutaj rekruterzy na czymś innym się skupiają, a nie na językach. Pamietajcie o uśmiechu..niby banał, ale cholera tak on pomaga w życiu 🙂 Trzeba byc naturalny, spokojnym bez żadnych nerwów. Zaprezentujcie się jak najlepiej. Utrzymujcie balans pomiędzy byciem confident a shy. Tutaj takie osoby sie dostawają. Uwierzcie mi, w mojej grupie była jedna osoba zbyt confident i myslicie, ze ona jest tak super lubiana? Tutaj jeden drugimu pomaga, a takim wspólnym mianownikiem który mamy/posiadamy to bycie takim suportive & helpful person. No i oczywiście ten uśmiech na twarzy 🙂

Ja pamiętam, ze na mojej rekrutacji, Agata raz powiedziała, że ona nie rozumie niektórych dziewczyn, a mianowicie dlaczego nie malują ust na czerwono. Make up stewardessy taki jakie maja w Emirates i od razu macie 100 pkt więcej 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up