EMIRATES OD 16.07.2016 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 40 replies, has 19 voices, and was last updated by Profile photo of Karina Karina 8 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 41 total)
  • Author
    Profile photo of Julia
    Julia
    Member

Hej ! Zakładam wątek na OD w Warszawie 16.07.2016 😀 , kto sie wybiera ??

Profile photo of Wiktoria
    Wiktoria
    Member

hej, ja się wybieram 🙂

Profile photo of Julia
    Julia
    Member

Napisałam na priv do Ciebie 🙂

Profile photo of Zuzanna
    Zuzanna
    Member

też bym chciała, czy 19 lat to za mało by sie wybrać?

Profile photo of Joanna
    Joanna
    Member

Zuzanna też mam 19 lat. Ale myślę, że warto jechać i przynajmniej zobaczyć jak takie coś wygląda, jacy ludzie przychodzą, jaka atmosfera panuje.

• This reply was modified 11 months, 3 weeks ago by Profile photo of Joanna Joanna.
    Profile photo of Zuzanna
    Zuzanna
    Member

w sumie racja 😉

Profile photo of Dobrochna
    Dobrochna
    Member

hej:) też sie wybieram zobaczyć jak to wygląda:)

Profile photo of Julia
    Julia
    Member

super dziewczynki jest na coraz więcej !! jeśli masz 19 lat na pewno nie zaszkodzi jeśli się wybierzesz 🙂 aczkolwiek w momencie rozpoczęcia pracy musisz mieć skończone 21 lat 🙂

Profile photo of Krzysztof
    Krzysztof
    Member

Hej dziewczyny, jeśli tym razem czas mi pozwoli również się wybiorę, ale powiedzcie mi proszę co ze sobą zabieracie?

CV, zdjęcia i potwierdzonego maila, ale coś jeszcze jest potrzebne ?

Pozdrawiam 🙂

Profile photo of Anna
    Anna
    Member

Cześć, ja również się wybieram 🙂 Krzysztof, to wszystko – a ponieważ to OD, to z tego co wiem, nie musisz mieć nawet maila z zaproszeniem 🙂

Profile photo of Julia
    Julia
    Member

Hej ! No więc tak ja biorę CV, zdjęcie całej sylwetki i twarzy 10×15 oraz 5 zdjęć rozm paszportowych 🙂 !

Profile photo of Alicja
    Alicja
    Member

Hej, słuchajcie mam do Was ogromną prośbę – jestem już po swoim FI, czekam na jakieś info ze strony EK. Problem w tym, że ponoć training college jest zapełniony do końca roku – co za tym idzie póki co osoby z JFIP są brane na hold albo czekanie na GC trwa o wiele dłużej niż 6 tygodni. Czy ktoś z Was mógłby zapytać się rekruterów o to jakie są planowane daty treningów w Dubaju? Byłabym bardzo wdzięczna i powodzenia!!! 🙂

Profile photo of Julia
    Julia
    Member

Hej ! Wlasnie słyszałam, że to jest powodem tak wielu odwołanych OD ostatnio na świecie, jeśli bedzie taka możliwość to spytam 🙂 ale myśle, że rekruterzy zajmują sie stricte rekrutacja a nie szkoleniami :), a jaki dałaś okres wyjazdu ? Słyszałam, że im dłuższy okres tym dłużej sie czeka, dawaj znac jak dostaniesz jakies info i rownież życzę powodzenia 🙂

Profile photo of Alicja
    Alicja
    Member

Powiedziałam, że jestem dostępna od października a okres wypowiedzenia to 6 tygodni. Ale tą pracę będę mieć jedynie do końca tego miesiąca, a potem okres wypowiedzenia nie będzie mnie już obowiązywał 🙂

Profile photo of marta-to
    marta-to
    Member

Hej, ja się wybieram. To będzie juz drugi raz, moze akurat tym razem się uda 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up