EMIRATES OD 16.07.2016 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 40 replies, has 19 voices, and was last updated by  Karina 11 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Author

Julia
    Member

Z tego co czytałam w niektórych wątkach tutaj, czasem trzeba czekać dość długo, więc po prostu uzbrój się w cierpliwość 🙂

Julia
    Member

Do zobaczenia na miejscu ! Mogłabyś powiedzieć, na którym etapie odpadłaś za pierwszym razem ?

Katarzyna
    Member

Cześć, dziewczyny – nie wiecie gdzie można w Warszawie zrobić sobie porządne zdjęcia do procesów rekrutacji?

Julia
    Member

Hej ! Ja robiłam u siebie w mieście rodzinnym więc nie pomogę 🙁 ale to nie jest niewiadomo jaka sesja wiec mysle, że każdy fotograf temu sprosta :D. Ale jeśli chcesz być pewna to poszperaj na jakimś forum albo ktoś pomoże tutaj 😀 Pozdrawiam !!! PS. Jak tam Wasze nastroje ??? 😀

Katarzyna
    Member

jestem nowa w Waw więc myślę że znalezienie nawet zwykłego fotografa może być wyzwaniem 😛

macie jakieś wcześniejsze doświadczenie jako cabin crew?

Nowicka
    Member

również się wybieram 🙂

Julia
    Member

Rozumiem 🙂 ja nie mam ale dla Emirates to nawet lepiej :p

Nowicka
    Member

Jesteście już dziewczynki w Warszawie ? może wieczorkiem jakaś kawka ? :))

Dobrochna
    Member

ja zatrzymałam się w tym własnie hotelu, więc jutro jak przyjdziecie to na lewo windy i na 10 piętro do sali konferencyjnej 🙂

Julia
    Member

Super, dziękujemy ! My z Anią będziemy już ok. 8 🙂 Do zobaczenia !

Aneta
    Member

Hej dziewczyny 🙂
    Dajcie proszę znać jak było na OD- jak dużo było osób, ile przeszło, czy przygotowane przez Was fotografie i CV wystarczyło, czy pytali o coś jeszcze.
    I jak oceniacie poziom testu z angielskiego.
    Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje 🙂

Mam nadzieję, że dobrze Wam poszło 🙂

clouver
    Member

Dzisiaj został pobity rekord ilości ludzi na rekrutacji ;D 320 osób xD zazwyczaj przychodziło max 200. Ale widze, że rekturerki były na to przygotowane. To dobrze, bo w marcu jedna w Wawie sie bardzo zdziwiła 😀

Julia
    Member

Matko nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle nas było :O

Aneta
    Member

@jullietmonroe napisałam Ci prywatną wiadomość 🙂

Alicja
    Member

Dziewcznyny, czy padło jakieś pytanie odnośnie aktualnej sytuacji w EK? O tym kiedy zaczną się treningi? 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up