Emirates Open Day Warsaw 20.09.2018

This topic contains 4 replies, has 5 voices, and was last updated by  Qbczi 22 hours, 54 minutes ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

Agata
    Member

Ktoś się wybiera? 🙂

Na stronie emirates jeszcze nie mają informacji gdzie odbędzie się rekrutacja.

Aleksandra
    Member

Hej 🙂
    Ja się wybieram. Na stronie jest info, że OD odbędzie się w Hotelu Intercontinental.
    Jestem ciekawa jak będzie z frekwencją – po ostatnim OD w Warszawie pod koniec sierpnia.

Adrian85
    Member

A czy ktoś było w ostatnim czasie na rekrutacji do Emirates i może w przybliżenie opisać jak wyglądają etapy rekrutacji? Myślicie że przed OD należy aplikować na to stanowisko przez stronę internetową i czekać na zaproszenie? 🙂

Domi
    Member

Ja się wybieram i będzie to mój pierwszy OD, również chciałabym się dowiedzieć, czy należy najpierw aplikować i czekać czy po prostu stawić się 20-stego?

Qbczi
    Member

Cześć,

Mam pytanie odnośnie rekrutacji.
    Byłem na open day we Wroclawiu i rekruterka wspominala ze musi byc odstep czasowy jezeli chodzi o zaaplikowanie kolejnym razem w sytuacji kiedy komus sie nie powiedzie i zostanie odrzucony, nie mniej jednak nie posluchalem jej i pojechalem miesiac pozniej do Warszawy i tez sie nie udalo,
    Dlaczego to pisze,
    Znalazlem kilku ludzi na Youtube ktorzy aplikowali po 8 razy i w koncu sie dostali nie bylo jednak mowy ze aplikowali co pol roku i to pytanie mnie nurtuje czy w przypadku jezeli ktos np aplikowal 8 razy to wychodzi na to ze 4 lata proby aby sie dostac.
    Macie jakies doswiadczenia zwiazane z tym?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up