Emirates Warszawa Invitation Only 20.02.2015

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Emirates Warszawa Invitation Only 20.02.2015

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Saab 4 years, 6 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Maciej
    Member

Witam,

jak tam poszły Wam FI z rekrutacji z 20/02/15? Jakieś newsy z Emiratów? Jakie macie obecne statusy? Jakieś telefony z prośbą o dokumenty czy zdjęcia? Mam nadzieje, że udzielają się tu również osoby, które przeszły cały proces rekrutacji i podzielą się swoją cierpliwością i wrażeniami w oczekiwaniu na jakieś wieści. Keep calm and stay tuned! Pozdrawiam 🙂

Marta
    Member

U mnie status zatrzymał się na Completed, póki co żadnych nowych informacji. Osoby zainteresowane rekrutacją z 20.02.2015 r. zapraszamy do grupy na fb:
    https://www.facebook.com/groups/448475131973489/?fref=ts

Saab
    Member

Hej!Jeżeli możecie napiszcie w jakimś skrócie jak przebiegała rekrutacja w Warszawie 20.02. Ja wybieram się do Warszawy 28.03 i chciałam się trochę rozeznać w temacie. Dużo osób dotarło do FI? Pozdrawiam 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up