Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

This topic contains 54 replies, has 24 voices, and was last updated by  es 4 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author

Kat Cat
    Member

Hej! Czy ktoś się wybiera w tym dniu na AD do Wawy ? Dostałam zaproszenia na listopad i grudzień, niestety nie mogłam przyjechać.. Czy wie ktoś czy będą wysyłać znowu zaproszenia czy trzeba aplikować znowu? W mailu w sumie też jest napisane, że można pojawić się na any of our AD , więc zastanawia mnie czy mogę wydrukować ostatnie zaproszenie i pójść ? 😛 Pozdrawiam! 🙂

Pitaja
    Member

Czy to spotkanie w Wawie jest tylko dla tych , którzy wcześniej byli na Open Day i poprawnie przeszli etapy. Czy wystarczy tylko zarejestrować się na stronie i złożyć aplikację ?

viki
    Member

Aplikujesz przez net i jeśli dostaniesz zaproszenie to idziesz. Jeśli przeszlas wszystkie etapy to raczej pakujesz się do dubaju. Jeśli nie wszystkie to wciąż czekasz na zaproszenie .

Pitaja
    Member

Taka łatwa i krótka droga to raczej nie jest 😛 Albo od początku Open Days… i tak w kółko 🙂

Ja niestety nie moge, ale w Lutym się wybieram 🙂 To będzie mój pierwszy raz
    Napiszcie potem jak wrażenia ;))

Pitaja
    Member

A ktoś wie jak wyglądają zadania w grupie; przykłady jakieś ? Bo z testem z ang to już raczej gorzej..

Kat Cat
    Member

Dopiero będę szukać opisów zadań grupowych, ale z opowiadań znajomych mniej więcej kojarzę dwa, które często się powtarzają.
    1- jesteś pracownikiem hotelu, zostały 3 pokoje wolne, a hotel przyjął 5 rezerwacji i jako grupa trzeba wybrać kto dostanie miejsce, komu odmówić i dlaczego? i jak wybrnąć z tej sytuacji
    2- jesteś na jakiejś planecie, masz jakieś przedmioty do wyboru i uzasadnić dlaczego akurat to wybraliście.

Tak mniej więcej, tyle pamiętam. Test z ang. podobno bardzo łatwy 🙂
    Ja dziś dostałam zaproszenie na 24.01, ktoś się wybiera? 🙂

veronique
    Member

Ja byłam na Invitation Only AD w sierpniu w Warszawie- i niestety odpadłam na początku. Zaproszeń nikt nie sprawdzał, były osoby, które wbiły bez zaproszeń.
    Wczoraj wznowiłam swoje zgłoszenie na stronie Emirates, gdyż chciałabym jeszcze spróbować. Nie wiem tylko, czy zgłoszenie zostało przyjęte, ponieważ żadnego maila z potwierdzeniem nie dostałam…

Pitaja
    Member

To ja tak samo miałam ! Raz jak aplikowałam dostałam zaproszenie i nikt jego nie sprawdzał. teraz jakby przepadło a chce się znów wybrać na AD ale nie wiem czy mogę, czy gdzieś nie sprawdzą w “bazie” co i jak.. nie wiem czy należy czekać od poprzedniej aplikacji pół roku czy jak ..???

veronique
    Member

Pitaja- to jestesmy w tej samej sytuacji. Mi 6 miesięcy w razie czego mija w lutym, więc mogę wtedy się niby wybrać, ale ja osobiście bez zaproszenia nie pójdę, bo uważam to za trochę nie fair 😉 Może po update’owaniu profilu na portalu Emirates jest szansa otrzymania kolejnego zaproszenia…?

viki
    Member

Tak, powinni Ci wysyłać zaproszenia, zaktualizuj profil. Przeczytaj poprzednie posty, jeśli nie doszlas do FI, nie musisz pół roku czekać.

Lulu
    Member

Veronique, ile razy już byłaś na rekrutacji do Emirates? Ja już 5 razy próbowałam i się zastanawiam czy startowanie kolejny raz w ogóle ma sens 🙁

veronique
    Member

Ja próbowałam 3, to byłby mój 4- jeśli mnie jeszcze zaproszą. Ja uważam, że jeśli nie jest to dla Ciebie wielki problem to iść można zawsze. Jak byłam w sierpniu, to jedna dziewczyna bodajże za 11 razem doszła do FI dopiero…więc nigdy nic nie wiadomo.

Raav
    Member

Ja już wcześniej wspominałem, mój znajomy 5 razy odpadł na OD a za 6 razem dostał tę pracę. Więc chyba warto próbować, tylko trzeba odczekać trochę czasu, zdobyć doświadczenie czy w inny sposób urozmaicić CV i wtedy.

Pitaja
    Member

Z tego co wam powiem ( przekonałam się sama i rozmawiałam z rekruterką ) TRZEBA odczekać okres 6 miesięcy…mają te dane i sprawdzają, nie ważne czy doszło się do FI czy też nie, także możecie próbować ale na marne to wyjdzie, trzeba swoje odczekać i tyle 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up