Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
 • Author
  Posts
 • #19878
  Kat Cat

  Hej! Czy ktoś się wybiera w tym dniu na AD do Wawy ? Dostałam zaproszenia na listopad i grudzień, niestety nie mogłam przyjechać.. Czy wie ktoś czy będą wysyłać znowu zaproszenia czy trzeba aplikować znowu? W mailu w sumie też jest napisane, że można pojawić się na any of our AD , więc zastanawia mnie czy mogę wydrukować ostatnie zaproszenie i pójść ? 😛 Pozdrawiam! 🙂

  #19879
  Pitaja

  Czy to spotkanie w Wawie jest tylko dla tych , którzy wcześniej byli na Open Day i poprawnie przeszli etapy. Czy wystarczy tylko zarejestrować się na stronie i złożyć aplikację ?

  #19881
  viki

  Aplikujesz przez net i jeśli dostaniesz zaproszenie to idziesz. Jeśli przeszlas wszystkie etapy to raczej pakujesz się do dubaju. Jeśli nie wszystkie to wciąż czekasz na zaproszenie .

  #19882
  Pitaja

  Taka łatwa i krótka droga to raczej nie jest 😛 Albo od początku Open Days… i tak w kółko 🙂

  #19892
  Sylvia Huleja

  Ja niestety nie moge, ale w Lutym się wybieram 🙂 To będzie mój pierwszy raz
  Napiszcie potem jak wrażenia ;))

  #19909
  Pitaja

  A ktoś wie jak wyglądają zadania w grupie; przykłady jakieś ? Bo z testem z ang to już raczej gorzej..

  #19912
  Kat Cat

  Dopiero będę szukać opisów zadań grupowych, ale z opowiadań znajomych mniej więcej kojarzę dwa, które często się powtarzają.
  1- jesteś pracownikiem hotelu, zostały 3 pokoje wolne, a hotel przyjął 5 rezerwacji i jako grupa trzeba wybrać kto dostanie miejsce, komu odmówić i dlaczego? i jak wybrnąć z tej sytuacji
  2- jesteś na jakiejś planecie, masz jakieś przedmioty do wyboru i uzasadnić dlaczego akurat to wybraliście.

  Tak mniej więcej, tyle pamiętam. Test z ang. podobno bardzo łatwy 🙂
  Ja dziś dostałam zaproszenie na 24.01, ktoś się wybiera? 🙂

  #19913
  veronique

  Ja byłam na Invitation Only AD w sierpniu w Warszawie- i niestety odpadłam na początku. Zaproszeń nikt nie sprawdzał, były osoby, które wbiły bez zaproszeń.
  Wczoraj wznowiłam swoje zgłoszenie na stronie Emirates, gdyż chciałabym jeszcze spróbować. Nie wiem tylko, czy zgłoszenie zostało przyjęte, ponieważ żadnego maila z potwierdzeniem nie dostałam…

  #19914
  Pitaja

  To ja tak samo miałam ! Raz jak aplikowałam dostałam zaproszenie i nikt jego nie sprawdzał. teraz jakby przepadło a chce się znów wybrać na AD ale nie wiem czy mogę, czy gdzieś nie sprawdzą w “bazie” co i jak.. nie wiem czy należy czekać od poprzedniej aplikacji pół roku czy jak ..???

  #19921
  veronique

  Pitaja- to jestesmy w tej samej sytuacji. Mi 6 miesięcy w razie czego mija w lutym, więc mogę wtedy się niby wybrać, ale ja osobiście bez zaproszenia nie pójdę, bo uważam to za trochę nie fair 😉 Może po update’owaniu profilu na portalu Emirates jest szansa otrzymania kolejnego zaproszenia…?

  #19922
  viki

  Tak, powinni Ci wysyłać zaproszenia, zaktualizuj profil. Przeczytaj poprzednie posty, jeśli nie doszlas do FI, nie musisz pół roku czekać.

  #19933
  Lulu

  Veronique, ile razy już byłaś na rekrutacji do Emirates? Ja już 5 razy próbowałam i się zastanawiam czy startowanie kolejny raz w ogóle ma sens 🙁

  #19936
  veronique

  Ja próbowałam 3, to byłby mój 4- jeśli mnie jeszcze zaproszą. Ja uważam, że jeśli nie jest to dla Ciebie wielki problem to iść można zawsze. Jak byłam w sierpniu, to jedna dziewczyna bodajże za 11 razem doszła do FI dopiero…więc nigdy nic nie wiadomo.

  #19940
  Raav

  Ja już wcześniej wspominałem, mój znajomy 5 razy odpadł na OD a za 6 razem dostał tę pracę. Więc chyba warto próbować, tylko trzeba odczekać trochę czasu, zdobyć doświadczenie czy w inny sposób urozmaicić CV i wtedy.

  #19944
  Pitaja

  Z tego co wam powiem ( przekonałam się sama i rozmawiałam z rekruterką ) TRZEBA odczekać okres 6 miesięcy…mają te dane i sprawdzają, nie ważne czy doszło się do FI czy też nie, także możecie próbować ale na marne to wyjdzie, trzeba swoje odczekać i tyle 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up