Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

• This topic has 54 replies, 24 voices, and was last updated 5 years ago by es.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 55 total)
  • Author
    Lulu

A odnośnie doświadczenia, to jakie oni najbardziej cenią? Oczywiście zdaje sobie sprawę że związane z obsługą klienta.

Klaudia Kłaczyńska

Jak byłam w Gdańsku na AD to odpadały osoby z doświadczeniem cabin crew, więc wydaje mi się, że to nie doświadczenie jest tu decydujące. Raczej charakter, to czy jesteś pozytywnie nastawiona, uprzejma i czy umiesz ppracować w zespole. Na mój pierwszy OD poszłam “z ulicy” i odpadłam tuż przed FI. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Martwi mnie tylko jedno – nie dostałam zproszenia. Wszyscy już dostali? Kiedy aplikowaliście online? Ja nerwowo sprawdzam pocztę po 10 razy dziennie teraz.

• This reply was modified 5 years, 1 month ago by Klaudia Kłaczyńska.
    Klaudia Kłaczyńska

Ups

Kat Cat

Ja dostałam zaproszenie 8 stycznia, ale aplikowałam w październiku, dostałam zaproszenie na listopad i grudzień, ale nie mogłam się pojawić, więc teraz pewnie w styczniu jakieś automatyczne zaproszenie 😉 Ale za pierwszym razem czekałam około 2 tyg. 😉

marta_biaa

Ja podobnie jak Kat Cat podobna sytuacja u mnie.

Klaudia Kłaczyńska

No to czekam cierpliwie dalej, bo ja aplikowałam dopiero tydzień temu. Mam tylko nadzieję, że w razie czego dostanę zaproszenie przynajmniej do wtorku, bo muszę zaplanować podróż z Gdyni. 🙂 To wasz pierwszy AD w Emirates?

Kat Cat

Trzymam kciuki! 😀 Tak, to mój pierwszy AD, a jak u Was? 🙂

Klaudia Kłaczyńska

Tak jak pisałam wcześniej byłam na OD w Gdańsku w październiku 2013. Zadzwoniła do mnie wieczorem[na OD przyszło ponad 200 osób i samo składanie CV skończyło się ok. 17 chyba] miła pani od rekrutacji – Agata i zaprosiła na AD następnego dnia. Było ok 40 osób w dwóch grupach po 20 osób i na przemian mieliśmy zadania. Pierwsze było takie na poznanie się i oswojenie. Każdy dostał numerek i w parach zadawaliśmy sobie podstawowe pytania, Agata krążyła między nami i słuchała. Potem każda para losowała zdjęcie jakiegoś znanego miejsca, mojej parze przypadła Wenecja. Mieliśmy czas na przygotowanie i po kolei opowiadaliśmy co można robić/zwiedzać w danym miejscu, co jest ciekawe. Chyba co najmniej 3 rzeczy trzeba było opowiedzieć w sumie jako para. Potem była przerwa, po przerwie każdy dostał karteczkę złożoną czy przechodzi dalej czy odpada. Jakoś połowa odpadła. Potem był test z angielskiego, na tym etapie odpadły chyba tylko 3. Potem ponownie zadanie w grupie – każdy z nas wcielał się w managera ekskluzywnego hotelu, który był overbooked. Mieliśmy 2 wolne pokoje i bodajże 8 osób, które miały zarezerwowany pokój: rodzinę z dzieckiem, które przyjechało na leczenie do miejscowego szpitala, znanego polityka, celebrytę, podróżnika-pisarza przewodników, gościa z kartą lojalnościową, gościa, którego pokój zalało, starsze małżeństwo i nowożeńców. Mieliśmy przedyskutować komu dajemy pokoje, a kogo odprawiamy z kwitkiem. Było 6 osób w grupie, więc po przedstawieniu naszego zdania Agata wcielała się w rolę niezadowolonego klienta i każdy po kolei musiał jakoś takiego klienta udobruchać. Po tym etapie niestety odpadłam, wydaje mi się, że za bardzo wszystkim ustępowałam w grupie, bo nie chciałam wyjść na kłótliwą.

Chciałam jeszcze polecić kanał yt -https://www.youtube.com/channel/UCZlEYMb-8t0L5vhKyfy26Uw dużo rad dotyczących tego, jak przygotować się do rekrutacji.

Pitaja

Czy ktoś może próbował, albo poznał takie osoby , które nie zachowały odstępu czasu ( pół roku ) pomiędzy jedna a druga rekrutacją i przechodziły do kolejnych etapów ? Bo zastanawiam się, czy mimo tego jak odbywają się rozmowy niedaleko , to czy nie warto się przejechać i spróbować, czy raczej odpuścić.

marta_biaa

Pitaja jezeli nie dostałas zaproszenia to nie ma sensu jechac – owszem zdaza sie ze nie sprawdzaja zaproszen ale jak sprawdza ? nie wiem czy jest sens ponosic koszty tym bardziej ze rekrutacje sa prawie co chwile, w lutym znowu cos bedzie 🙂

Klaudia Kłaczyńska

Wydaje mi się, że Pitaja nie o to pytała. 😉 Co do samego pytania – ja bym nie ryzykowała, nie słyszałam o takim przypadku i wydaje mi się, że jeśli to wykryją mogą uznać, że nie przestrzegasz narzuconych przez nich zasad.

Nadal czekam, tłumaczę sobie, że przy ogłoszeniu było napisane, że zgłoszenia do 17.01, więc może dopiero teraz przeglądają te zgłoszenia. Szkoda, że w lutym też tylko na zaproszenia, a nie OD. :/

artur_warcho

Witam

Małą wskazówka dla osób, które nie otrzymały zaproszenia 🙂 miałem te samą sytuacje po Świętach wypełniłem apply online do 7 stycznia miałem under review , w tym dniu napisałem i dodałem Letter of application 🙂 8 stycznia na maila dostałem Invitation 🙂 moze tego wam brakuje 🙂

Marta

Hej 🙂 chciałam wszystkim wybierającym się na AD życzyć powodzenia. Ja sama byłam na OD więc nie mam pojęcia jak to jest z zaproszeniem, ale wątpię, żeby dało się to jakoś obejść. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak to wyglądało u mnie to zapraszam: emirackiezapiski.blogspot.com Pozdrawiam!

marta_biaa

Open Day bedzie w Gdansku z tego co pamietam chyba w lutym

marta_biaa

Kto jutro będzie ? 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up