Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

This topic contains 54 replies, has 24 voices, and was last updated by  es 4 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • Author

I jak tam? Ja mam nadal aplication under review. Jak było? Dużo ludzi? Kto rekrutował? Jakie zadania? Jeśli nie dostanę zaproszenia na luty do Warszawy, to na pewno zjawię się w Gdańsku 23 marca na OD.

Nikt nie opisze wrażeń?

Wybieram się na 20.02 do Warszawy, dostałam zaproszenie. 😀

Karolajna
    Member

Czy orientujecie sie moze czy tak restrykcyjnie patrza na czas odczekania miedzy rekrutacjami? Nie przeszlam po final interview 5 miesiecy temu i chcialabym juz isc na rekrutacje choc 6 miesiecy mija dopiero w marcu… Dajcie znac jesli ktos sie orientuje 🙂

Pauline
    Member

Jeszcze jest parę dni żeby zaaplikować do Emirates.. Z ich strony:

“Please apply online before 13th February 2015. Shortlisted candidates will be invited to attend a selection process in Warsaw and asked to bring a CV along with passport-size and full-length photos.

When: 20th February 2015, 9:00am sharp.

Where: Sheraton Warsaw Hotel, Boleslawa Prusa 2, Warsaw 00-493, Poland”

Powodzenia!

sonja
    Member

Witam, mam pytanie dotyczące wieku 😉
    Wiem, że na ich stronie jest napisane, że w chwili składania aplikacji trzeba mieć 21 lat, ale może jest tu ktoś kogo zaprosili na rekrutację, a nie spełniał tego wymogu? Rocznikowo mam 21, za pół roku mam urodziny. Co sądzicie? Warto wcześniej aplikować? 🙂

Moshina
    Member

Pauline, podesłałabyś linka do informacji, którą wkleiłaś powyżej? Ja w ogóle jakiś czas temu wypełniłam aplikację na stronie emirates (na cabin crew, ale ogólną) i mam wrażenie, że się nie wysłała, bo za każdym razem gdy chcę ją zamknąć wyskakuje mi error. Napisałam w tej sprawie to recruitement team, ale bez odzewu. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Pomyślałam, że może jest jakiś link gdzie można aplikować od razu na AD do Warszawy i go przeoczyłam?

weronika
    Member

Wysłałam zgłoszenie 12.02 jest jakas szansa na dostanie zaproszenia na 20.02 do warszawy?

Weronika – niby tak, ale w praktyce wątpię. Chciałam się wybrać na AD w styczniu. W ogłoszeniu było napisane, że należy się zgłosić do 17.02 żeby dostać zaproszenie na 24. Ja swoje wysłałam ok. 7-10, 18 zmieniło status z wysłanego na ‘under supervision’ czy coś w tym stylu i dopiero 2.02 dostałam zaproszenie na AD w lutym.

weronika
    Member

Ja wyslalm 12 a juz mam status ‘application under review’ zobaczymy, moze dopiero na marzec zaprosza 🙂

Piotr Gr
    Member

Pytanie za miliard: czy ich zaproszenie na ad może ulec przedawniniu?
    Dostałem dwa maile z zaproszeniem na listopad oraz grudzień ale nie mogłem się pojawić. Teraz nie dostałem do nich żadnego maila z zaproszeniem ani na styczeń ani na luty chociaż chciałem się pojawić 20go w Warszawie. Dodam, że spojrzałem na status i wygląda Application Withdrawn a do tego widzę opcję re-apply.

O, właśnie ten status miałam od 18. Nie mogłam sobie przypomnieć. 😉

Piotr – wcześniej myślałam, że zaproszenie jest ważne 6 miesięcy, ale skoro masz opcję re-apply… Nie wiem. Jeśli jesteś z Warszawy to bym poszła i na miejscu wyjaśniła wątpliwości, ale trochę słabo pojechać, gdyby mieli Cię odprawić z kwitkiem. Może jeśli klikniesz re-apply z automatu dostaniesz zaproszenie?

Michael
    Member

Tak, przedawnia się. Ja założyłem konto w październiku, dostałem zaproszenia na listopad, grudzień i ostatnie na 24 stycznia. Na luty już nie dostałem i sprawdziłem na koncie emirates miałem już withdrawn. 13 lutego zrobiłem re-apply i ciągle jest under review. Chyba już nie zdążą na 20 lutego 🙁 a chciałem się wybrać w końcu….

Marta
    Member

Czy ktoś wie ile osób mniej więcej przychodzi na Invitation Only? Domyślam się, że dużo mniej niż na Open Days, ale czy ktoś już kiedyś był i się orientuje? 🙂

Kasia
    Member

@michael, ja mam identyczną sytuację (od początku lutego mam ‘under review’). Na szczęście mieszkam w Warszawie, więc nawet jeśli do 20.02 nie dostanę zaproszenia i tak przejadę się na rekrutację ze starym mailem (grudniowym i styczniowym).
    Kto nie ryzykuje, ten nie ma 😉

es
    Member

@weronika, ja dziś dostałam zaproszenie od Emirates:)

ale nie na spotkanie w Warszawie 20.02.niestety, wydaje mi się ze jest za późno, alikowalam 28.stycznia (tylko pełną aplikację rozpatrują, bo konto założylam troche wczesniej), czyli jakies 3tyg czekałam na ten list. Troche szkoda, bo akurat tutaj mogłabym pójść bez problemu.

Szczerze mówiąc, po przeczytaniu zastanawialam się czy to w ogóle jest Invitation Letter, napisali jedynie ze niedlugo beda odbywac sie spotkania rekrutacyjne w Polsce (Gdansk i Warszawa w marcu) i że mogę się pojawić oraz żeby oprocz zdj, CV zabrac kopię tego listu. Niby jest tez wzmianka na koncu listu, ze moge się pojawic na kazdym spotk rekrutacyjnym, ale ten AD w Warszawie jest za 3dni chyba nie czuję się gotowa:D

status aplikacji zmienil sie z Under Review na Completed, zaproszenie jest chyba wazne przez 6 miesięcy

pozdr!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up