Emirates Warszawa Invitation Only 24.01.2015

• This topic has 54 replies, 24 voices, and was last updated 5 years ago by es.
Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • Author
    weronika

Tez dzis dostalam zaproszenie ale na gdansk i warszawe, mysle czy nie podjechac juz w ten piatek skoro jest wazne na kazdy invitation day

Kasia

Ja również dziś dostałam maila z zaproszeniem 🙂

Michael

Heh dokładnie ja też dostałem na marzec 🙂 jako, że jestem z Gdańska to raczej poczekam i nie będę ryzykować teraz w piątek 🙂 Kasia i Weronika dajcie znać jeżeli pojedziecie teraz 🙂
    btw. lepiej na invitation only się wybrać bo mniej ludzi?

Nicolette

Na Invitation Only, 24.01.2015, w Warszawiebyło ok.100 osob

weronika

Ja sie zastanawiam, bo wiadomo ze emiraty moga 2 dni trwac a na sobote mam tez zaproszenie od enterair. Pytanie co robic

Nicolette

U nas trwały dłużej, bo najpierw mieliśmy sobotę, czyli 24.01. od 9-19., a póżniej kolejne 3 dni, czyli niedziela, poniedziałek, wtorek na FI, musieliśmy się podzielic kto kiedy może ale na jeden dzień przypadało chyba po 5-6 osób max.

Iwona

Był ktoś dzisiaj w Warszawie?

es

Ja byłam, to był mój 1szy AD, niedawno aplikowalam i b. pozno dostalam zaproszenie wiec poszlam totalnie na luzie. Nie mam wczesniejszych doswiadczen, ale musze przyznac ze byla to mocna grupa, duzo swietnych ludzi i zawzieta rywalizacja. Pojawilo sie cos ok. 70osob, w tym z 10 z nich z poza Polski m.in. z Korei, Ukrainy czy Portugalii. Po pierwszym etapie zostalo ok 40osob, po 1 zad grupowym – 20 sztuk;]. Ja odpadlam po drugim zad grupowym, po tej selekcji odpadlo juz naprawdę niewiele. Test jezykowy wydawal sie formalnoscia bo i tak kazdy wczesniej musial sie wykazac bieglym ang. Pewnie pojawią się tutaj tacy, którzy powiedzą że to i tak loteria – jest w tym trochę prawdy bo trzeba meic troche szczescia, jak zawsze w życiu, ale naprawdę zostały wybrane ‘perełki’, ludzie z b. dobrym angielskim (i nie tylko), wiele ma za sobą wymiany, zagraniczne studia itd. Co ciekawe spotkałam sporo osób z górnej granicy wiekowej, pod 30stkę, wczesniej myslałam że na takich rekrutacjach dominuja 21-24latkowie. Ciekawy, ale baaardzo męczący dzień;)

Marek

dzięki wielkie za relacje! Możesz napisać coś więcej o zadaniach grupowych? na czym dokładnie polegały? tzn jakie konkretnie były zadania? jaka była proporcja dziewczyn do chłopaków?

es

Chłopaków było sporo, dokładnie nie wiem, ale wydaje mi się że ok. 10sztuk/70osob podobno to i tak wiele,w tym z 3 z nich bylo wciaz w grze po 2 zad gr.

Zadania takie jak zawsze w zmodyfikowanej wersji;

1sze -na kreatywnosć, gr2-osobowe, losowało sie kartke z nazwa zawodu i trzeba bylo dyskutowac o cechach jakie powinna taka osoba posiadac, pozniej byla prezentacja; dalej losowalo sie kartke z przedmiotem i nalezalo wymyslec zastosowanie przedmiotu dla danej profesji, niektore byly troche glupie i zupelnie nie pasowaly, ale wymagana byla tylko kreatywnosc; w sumie oceniam to zad jako bardzo proste i zabawne, trzeba bylo jedynie byc dosc wygadanym;]

2gie zad gr po selekcji przystapilo do niego juz tylko 20osob i podzielili nas na gr 10os, dostalismy kartke z tym ze jestesmy menadzerem jakiegos obiektu i dalej ok 5-7problemow klientow, byly bardzo rozne np ze ktos chce skorzystac z ulgi a nie zabral ze soba kuponu itd. Byla dyskusja grupowa i trzeba bylo dojsc do zgody. Tutaj tez wg mnie liczylo sie zeby odpowiedzi nie byly wyssane z palca, a zeby mogly byc faktycznie zastosowane w rzeczywistosci, pojawial sie czesto dylemat czy mozna nagiac zasady do wymagan klienta itd.

Dla mnie dziwne jest że tak późno jest sprawdzany wzrost i test z ang, wg mnie od tego powinni zacząć, a później dopiero przejsc do zad grupowych.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up