Emirates

This topic contains 19 replies, has 15 voices, and was last updated by  julia 1 year, 3 months ago.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author

encantadorya
    Member

ja aplikowałam wcześniej online na AD, ale po przyjściu okazało się, że jest to jednak OP … 🙂 w każdym razie udało się 🙂 ! jakby ktoś miał pytania to chętnie się podzielę wrażeniami, może coś to komuś pomoże 🙂 zdecydowałam się też pisać o nowej przygodzie, którą zaczynam już w styczniu:) jeżeli ktoś chciałby poczytać o rekrutacji to zapraszam:)
    http://www.ibelieveicanfly.pl/
    życzę wszystkim powodzenia!!!!

Ewa
    Member

Hej, chciałabym się dowiedzieć, w jakim języku jest przeprowadzana rekrutacja? Całość po angielsku, czy np. zadania grupowe w swoim języku?

Pytam, bo zastanawiam się, czy nie pojechać na OD do Niemiec. Niby znam niemiecki, ale na pewno swododniej bym się czuła rozmawiając po angielsku (albo po polsku) 🙂

Mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum… Czy cały proces rekrutacyjny odbywa się w języku angielskim? Ćwiczenia grupowe I Interview? 🙂

Marta
    Member

Witam,

Hmm, to wszystko zależy. Ja miałam całą rekrutację w języku angielskim ( inne linie lotnicze), chodzi po prostu o to żeby sprawdzić poziom, zadania grupowe również język angielski, ponieważ chcą zobaczyć jak damy sobie rade z lekka presja w połączeniu z językiem angielskim. Trzeba iść z pozytywnym nastawieniem, i nie pokazywać tego że się stresujemy, bo jeśli stresujemy się rekrutacją jak damy sobie radę z nagłym przypadkiem medycznym na pokładzie jakim może być zawał albo padaczka ?
    Pozdrawiam i głowa do góry 🙂

julia
    Member

Cześć, piszę artykuł o osobach, które chcą pracować/pracują/biorą udział w rekrutacji dla ekskluzywnych linii lotniczych m.in. Emirates czy Qatar. Może, któraś/któryś z Was chciałaby/chciałby mi opowiedzieć, jak było na rekrutacji? Jeśli tak dajcie znać tu lub na maila ju_mard@wp.pl

• This reply was modified 1 year, 3 months ago by  julia.
    • This reply was modified 1 year, 3 months ago by  julia.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up