Enter Air

This topic contains 48 replies, has 34 voices, and was last updated by  Aviator 1 year, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Author

cabincrew24.com
    Keymaster

Forum dedykowane linii lotniczej Enter Air.

Natalia
    Member

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Jaka inna linia lotnicza zmusza swoje załogi do nocowania z drugą osobą w pokoju?? Tylko Enter! Wyobrażacie sobie lecieć na 2-tygodniowy pobyt i 24 godziny na dobę przebywać w kimś, kogo niekoniecznie darzycie sympatią?Firma oszczędza na wszystkim! Wolą zutylizować kanapki niż dać je załogom! Menadzerstwo nie umie stworzyć przyjaznej atmosfery. Nawet bym powiedziała że w ogóle się nie starają. Jeżeli ktoś idzie do biura to już tylko wtedy gdy musi. Wprowadzili raportowanie. Nie wiem czemu mają one służyć. Ludzie boją się cokolwiek powiedzieć żeby nie wylądować na dywaniku. Raporty pisane są przez osoby bez doświadczenia! Można zostać zaraportowanym tylko dlatego bo ktoś nie darzy was sympatią. Na koniec napiszę coś o czym pewnie wszyscy wiedzą. Stare, śmierdzące samoloty! Mechanicy mają pełne ręce roboty! Zawsze coś jest nie tak. Ciągłe opóźnienia. Nikomu nie polecam!

AdrianL16
    Member

Zgadzam się z tobą Natalia. Enter Air to jedno niepowodzenie

AdrianL16
    Member

A te mocowania z drugą osobą to już całkowicie przesada

AdrianL16
    Member

nocowania**

Kamila
    Member

Wyobraźcie sobie że Was ciśnie i chcielibyście skorzystać z toalety. Ale jak tu się “odprężyć” jeżeli druga osoba nasłuchuje??

Monika
    Member

Smiech na sali. Zeby nie można było pierdnąć w spokoju 😀

Sid0rr
    Member

Ciekawe że piszą to kobiety… 🙂 Anonimowość w internecie 🙂

Kris
    Member

A co, kobiety nie mogą ponarzekać? 😀 Enter jest nie fair. Szkoda, że szefostwo nigdy nie bierze rejsów, gdzie trzeba jechać busem przez 5 godzin po czym udać się na rejs lub zostać w hotelu przez tydzień. Zobaczyli by jak to jest…

bartek52645
    Member

OOO  jaaa, nie zdawałem sobie sprawy, że taki brak swobody + warunki w pracy :O

a ja tak się starałem aby dostać tam posadę 😀

Czy ktoś ma jeszcze jakieś inne newsy na temat pracy w Enter? Jestem ciekawa jak rozliczane są takie, przykładowo, dwutygodniowe pobyty?

sonja
    Member

też właśnie jestem tego ciekawa

Beatrissse
    Member

Nie pracuję w Enter Air i nie wiem jak oni to rozliczają, ale pracując na umowę zlecenie diety się nie należą 😉

newone
    Member

Czy jest tu ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na bieżąco i konkretnie jak wygląda praca dla Enterair i jak ta firma płaci swoim pracownikom ? Ewentualnie proszę o priv. Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy i zastanawiam się czy skorzystać.

mateusz-m
    Member

Ruszyła rekrutacja do Enter Air.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up