Enter Air

This topic contains 48 replies, has 34 voices, and was last updated by  Aviator 1 year, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 49 total)
  • Author

Dominika
    Member

Orientujecie się kiedy będą rekrutacje? Bliżej Wielkanocy czy na początku marca?

Karolina
    Member

Również otrzymałam zaproszenie na sobotę 🙂

Madalena
    Member

Do soboty :D:D

Weronika
    Member

I ja również! 😀

Elegancko, do zobaczenia 🙂

Kornelia
    Member

Ja teeeż! 😀

Witajcie,
    Ja również dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną na sezon letni 2016. Przeczytałem jednak same negatywne opinie nt. pracy w Enter Air. Trochę mnie to przeraziło ale spróbuję.
    Do zobaczenia!

Olga Bieniuk
    Member

Cześć!
    3 lata temu aplikowałam do Entera, niestety nie udało się. Zastanawiam się czy nie spróbować jeszcze raz (na stronie cały czas widnieje oferta pracy jako cc), stąd mam pytania do tych, którzy byli na rekrutacji w tym roku lub tych, którzy się po prostu orientują w temacie:

1. Czy mógłby ktoś z Was powiedzieć jak na tą chwilę wygląda rekrutacja (czy coś zmieniło się względem tej opisanej tutaj (i którą ja pamiętam): http://cabincrew24.com/forum/topic/enter-air/ ? Jakie etapy, jak wygląda rozmowa, scenki, o co ogólnie pytają, jakie osoby przechodziły?

2. Czy z aparatem ortodontycznym są jakiekolwiek szanse, żeby dostać się do Entera?

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi, na chociaż jedno z tych pytań 🙂

Lukasz
    Member

Hej. Enter Air poszukuje obecnie osób po studiach lub obecnych studentów do pracy jako personel pokładowy. Orientujecie się może, co się stanie gdy po otrzymaniu oferty pracy i jej rozpoczęciu – zakończy się studia ?

Gracjan
    Member

Też dostałem zaproszenie na sobotę. Orientujecie się może, czy sobotnia rekrutacja jest prowadzona tylko dla osób zatrudnianych na sezon letni ?

Klaudia
    Member

Witajcie:)) Mam pytanie, w jakim języku odbywa się rekrutacja?

olkaaa
    Member

Hej 🙂 Ktoś wysyłał aplikację skierowaną do studentów na sezon letni?

Faflock
    Member

Aplikacja dotyczy tylko studentów? Bo z tego co widzę to wymagane jest wykształcenie min. średnie maturalne, nie ma mowy o statusie studenta

olkaaa
    Member

Masz rację 🙂 po prostu automatycznie napisałam studenci, bo sama studiuję 🙂

Lukasz
    Member

<cite>@klaudia11 napisał(a):</cite>
    Witajcie:)) Mam pytanie, w jakim języku odbywa się rekrutacja?

Rekrutacja przebywa w dwóch językach – angielskim i polskim, w zależności od etapu 🙂

• This reply was modified 1 year, 7 months ago by  Lukasz.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up