Enter Air

This topic contains 70 replies, has 21 voices, and was last updated by  Lukasz 1 year ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • Author

Angie
    Member

Hey Wam, czy ktoś z Was wypełnił aplikację do Enter Air? Od piątku widnieje oferta na pracuj.pl oraz na ich oficjalnej stronie 🙂 Ja wysłałam swoją aplikację w piątek, na razie nikt się nie odezwał, dlatego mam też pytanie do osób, które aplikowały do tych linii? Czy powinnam dostać jakieś potwierdzenie na maila dotyczące odbioru mojej aplikacji? Czy po prostu odezwą się kiedy będą chcieli? 😉

Kamil
    Member

Cześć, ja wysłałem swoją aplikację w środę.
    No i również nie ma żadnego potwierdzenia na mail, jednak spokojnie – na pewno z czasem ktoś się odezwie. 😉

Angie
    Member

Kamil, dzięki za odpowiedź! Zdecydowanie mi ulżyło! Więc teraz pozostaje czekać na pozytywne rozpatrzenie aplikacji 😀

Aleksandra
    Member

Do kiedy można aplikować? 🙂

Angie
    Member

Aleksandra – na pracuj.pl jest napisane, że ogłoszenie wygasa za 25 dni, więc jeszcze jest raczej sporo czasu 🙂

Aleksandra
    Member

Angie, dziękuje za odpowiedź 🙂

Karolina
    Member

Ja też aplikowałam w piątek 4.11 i nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc czekamy dalej 🙂

Angie
    Member

Dajcie znać jak do kogoś się odezwą, ja się również odezwę, gdybym otrzymała maila 🙂
    Mam też pytanie do tych, którzy latali/latają w Enterze: jaką można mieć maksymalną wadę wzroku? Bo mam dosyć sporą i nie wiem w sumie, czy w ogóle spodziewać się odzewu 🙂

Aldona
    Member

Hej Kochani ! Ja też aplikowałam i chciałam się was zapytać czy dostaliście jakiegoś maila w stylu “dziekujemy za złożenie aplikacji”, ale widzę że też nie. Czekamy na odezw w takim razie 🙂

Ps. Jak wyglądają wasze zdjęcia całej sylwetki ? Robicie profesjonalne zdjęcia u fotografa czy w domku ?

Angie
    Member

Aldona – ja robiłam profesjonalne u fotografa 🙂 Moja koleżanka miała np. zdjęcie z pleneru i dostała się do Wizz Aira, więc to chyba większego znaczenia nie ma (nie wiem jak w Enterze), ale chodzi o to, by zdjęcie samo w sobie było profesjonalne, czyli nie zrobione telefonem 🙂 Oczywiście mogę się mylić 😉

Aldona
    Member

Angie mi się też tak wydaje, ja sama sobie robiłam zdjęcie i zaprosili mnie na rozmowę do lotu, Twoja koleżanka dostała się do Wizza, po prostu chodzi o to, żeby było poważne i eleganckie 😉

• This reply was modified 1 year, 2 months ago by  Aldona.

Angie
    Member

Aldona – a kiedy wysyłałaś aplikację do LOTu i kiedy Cię zaprosili? 🙂 Masz jakieś doświadczenie? 🙂

Patka
    Member

Cześć 🙂
    Wysłałam wczoraj swoją aplikacje do entera. Chciałam zapytać jak tam u Was, ktoś się już może odezwał? Czy wiecie w ogóle jak wygląda ich rekrutacja? Niby jest napisane mniej więcej, ale wole się upewnić. Nie ma to jak info z pierwszej ręki 😀

Angie
    Member

Patka – póki co nikt się nie odezwał – przynajmniej do mnie 🙂 Trzeba poczekać najwidoczniej, jak się do kogoś odezwą to pewnie będzie tutaj na ten temat wpis 🙂 Niestety, trzeba być cierpliwym, choć to ciężkie jest 😀

Karina
    Member

Hej!
    Ja wysłałam aplikację 14 listopada, a 15 dostałam zaproszenie na rekrutację 🙂 Z kim się zobaczę?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up