Enter Air

This topic contains 380 replies, has 96 voices, and was last updated by  Paula 6 years ago.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 381 total)
  • Author

Kris
    Member

Etap 1 też chyba zrobili po angielsku. Rekrutacja w enterze często się zmienia.

Luka
    Member

@basia, wystarczy umieć dogadać się z pasażerami 🙂

Basia
    Member

Thanks Luka;)

a co do rekrutacji to faktycznie została zmieniona bo ostatnia wyglądała inaczej prawda??;> z tego co pisaliście..

nati
    Member

mi sie wydaje ze najgorsze to te scenki:D. trzeba byc pewnie dobrym aktorem::P.. co to np moze byc?? jedna osoba udaje pijanego i awanturujacego sie pasazera a druga ma go uspokoic??:D

Mateusz
    Participant

nati
    Member

mateo dzieki:) bede mogla sobie troche pocwiczyc:D

lotniczka
    Member

Ulcia ma sporo racji w kwestii wyglądu . Każda stewardessa EA jaką znam ma ponad 170 i twarz conajmniej ładną ,a jedna znajoma ma nawet warki napompowane botoksem. Pracując na lotnisku ,widziałam też kilka razy niskie stewki EA ,za to z naprawdę sliczną twarza.

Więc enter chyba nie dla przeciętnych 🙁

no co do tego wyglądu to nie mogę się zgodzić leciałam ostatnio do egiptu to szczerze? z wszystkich 4 stewardess jedna była ładna!

Migotka
    Member

Czyli opowiadanie o sobie też jest po angielsku? Osoby, które uczestniczyły w poprzedniej rekrutacji, prosze napiszcie, jak przebiegała. Dostałam zaproszenie na 12.01.13. Mieszkam na południu Polski i do Warszawy mam naprawdę daleko 🙂 , więc waham się , czy w ogóle warto. Zastanawiam się również, jak wygląda praca w EA. Czy dużo przebywa się poza domem? Czy na noc sie wraca zazwyczaj?

nati
    Member

hehe..wsumie ladna buzia to kwestia gustu osob siedzacych w komisji.  a powiedzcie jeszcze jak sie ubrac na takie spotkanie??normalnie czy bardziej elegancko np jak do jakiejs firmy na rozmowe kwalfikacyjna???

aniv
    Member

nie przesadzałabym z tą wyjątkową urodą, widziałam dziewczyny na rekrutacji, faktycznie przechodziły raczej te ładniejsze ale przede wszystkim ubrane ładnie, czysto i schludnie, o sylwetce proporcjonalnej do wzrostu, jak przystało na kandydatki do takiej pracy 😉 nie stresujcie się, to nic strasznego, w sumie można się nieźle zabawić i poznać wiele miłych osób 🙂 pozdrawiam i powodzenia 🙂 do zobaczenia na kursie bo ja dostałam pozytywną odpowiedź 🙂

Nati co do ubioru to klasycznie spódnica szpileczki delikatne bluzka elegancka 🙂  ja to do enterka niestety się nie wybiorę gdyż dostałam pracę w ryanair.. dla mnie w sam raz na początek gdyż mam 19 lat 🙂

nati
    Member

zazdroszcze:)

spokojnie należy próbować.. gadałam z dziewczynami z Entera i sa zadowolone 🙂

aniv
    Member

dokładnie tak jak napisała Olga 🙂 klasyczny elegancki strój to klucz do sukcesu 😉 a poza tym dużo spokoju i pewności siebie 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up