Enter air – ponowna aplikacja – proszę o pomoc

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Poradnik Enter air – ponowna aplikacja – proszę o pomoc

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  folow 6 months, 1 week ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

folow
    Member

Enter air ma otwartą od dłuższego czasu rekrutację na sezon letni. Zaprosili mnie ostatnio na spotkanie, ale tak się spaliłam sama nie wiem czemu na tej autoprezentacji po angielsku, że aż mi wstyd jak o tym teraz myślę… Chcę naprawić grzechy, a przede wszystkim walczyć o marzenia. No i moje pytanie brzmi, czy jeśli ta rekrutacja jest ciągle otwarta to mogę wysłać ponownie aplikację ( i czy jest jakaś szansa) żeby mnie zaprosili jeszcze w tym roku ponownie na rozmowę? U nich zazwyczaj te nabory na sezon letni trwały bardzo długo. Czy po prostu czekać do przyszłego roku? Co jest strasznym wyjściem dla mnie.
    W ogóle wysłałam im w tym roku CV i od razu na drugi dzień dostałam zaproszenie na rozmowę, a w zeszłym roku je kompletnie zignorowali( a było identyczne :D).
    Wiem, że może głupie jest to pytanie, ale strasznie mi zależy. A na tym spotkaniu rekrutacyjnym to się sama na to wszystko nakręciłam dziesięć razy bardziej. I nie wiem czy ktoś w ogóle próbował robić takie manewry.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up