EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 504 total)
  • Author

Lolka
    Member

Na stronie pracuj.pl pojawila sie oferta pracy do Enter air, szukaja ludzi do trzech baz w Polsce.
    http://www.pracuj.pl/praca/stewardessa

• This topic was modified 4 years, 10 months ago by  Lolka.

martfa
    Member

na 6 miesiecy…

Różyczka
    Member

@martfa, dlaczego tylko na 6 miesięcy??? A czy Wy również macie problem z rekrutacją przez platforme? Stale pojawia się błąd!

martfa
    Member

tez chcialabym wiedziec 🙂

czy komuś rowniez pojawia sie blad w formularzu??

Ja zlozylem aplikacje jeszcze zanim pojawila sie na stronie Entera i nie bylo zadnego problemu.

A czy ktos juz dostal jakas informacje zwrotna?

sonja
    Member

tak ja dzisiaj dostałam maila z zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji 🙂

SkJuliet01
    Member

Ja tez dostałam 😉

martys
    Member

na kiedy dostałyście zaproszenie?

Na 23, sobota 😉

Natalia
    Member

Po jakim czasie od wysłania cv i wypelnienia aplikacji dostałyscie odpowiedz?bo ja wyslalam wczoraj i czekam cierpliwe…

SkJuliet01
    Member

Jakoś po 3 dniach;)

Ja wypełniłam dzisiaj. Mam nadzieję, że jeszcze nie będzie za późno, bardzo bym chciała pracować w Poznaniu. Na pracuj,pl ogłoszenie będzie ważne jeszcze przez 6 dni, to chyba rekrutacja jeszcze nie jest zamknięta?

jana_rutkowska i jak odezwali się do Ciebie? Ja wysłałam zgłoszenie we wtorek i nie dostałam odpowiedzi, więc wydaje mi się, że tym razem nic z tego nie będzie…

EmKa
    Member

Witam, ja wysłałam zgłoszenie przez stronę Enter Air 6 listopada i dziś dostałam zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne dnia 23 listopada. Czy wiecie czego mogę się spodziewać podczas takiej rekrutacji (ponoć mam zarezerwować cały dzień)?? Generalnie pierwszy raz będę uczestniczyć w czymś takim, nie mam jeszcze doświadczenia w tego typu rekrutacjach. Będę wdzięczna za podpowiedzi 🙂

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up