EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 504 total)
  • Author

Magda M.
    Member

Kochani trzyma膰 telefony przy sobie, bo ju偶 dzwoni膮! 馃檪

milkandsugar
    Member

Magda M. Dzwonili do Ciebie ? A kiedy bylas na drugim etapie rekrutacji ? 馃槈

Bernadette
    Member

Enter Air rozpoczyna kolejn膮 rekrutacj臋 skierowan膮 do STUDENT脫W, info na facebooku 馃檪

Macieek
    Member

To ci艣nie kto艣 z Wroc艂awia i chce si臋 zabra膰?:) Dowioz臋 w jednym kawa艂ku:)

ma艂pa
    Member

ja bym mo偶e si臋 zabra艂a, ale z obcym facetem troch臋 strach 馃槢

Bernadette
    Member

Odpisuj膮 na emaile z enteraira dla student贸w i zapraszaj膮 na spotkanie.
    A wi臋c mam pytanie do tych ludzi, kt贸rzy byli w lutym na rekrutacji, czego mog臋 si臋 tam spodziewa膰?

lotniczka
    Member

Na kiedy zapraszaj膮 na spotkanie?

Bernadette
    Member

na t膮 sobot臋 ale to podobno cz臋艣膰 jeszcze tych na sta艂e zapraszaj膮 i cz臋艣膰 wakacyjnych, a p贸藕niej maj膮 si臋 posypa膰 tylko wakacyjne. Jak my艣licie je艣li w Warszawie by mi nie posz艂o, bo to moja pierwsza rekrutacja xp, to b臋d臋 mia艂a szanse bra膰 udzia艂 jeszcze w rekrutacjach w innych miastach czy nie bardzo?

czegosbrak
    Member

dosta艂am telefon! By艂am na rekrutacji w ostatni膮 sobot臋 (przedwczoraj) DOSTA艁AM SI臉! 馃檪

Karol
    Member

Ja r贸wnie偶 dzisiaj okolo 9 dosta艂em telefon, 偶e gratuluj膮 pozytywnego przej艣cia rekrutacji:)))

mischievous
    Member

Czy odezwali si臋 do kogo艣 w zwi膮zku z kolejnym spotkaniem rekrutacyjnym dla student贸w?

krzychu510
    Member

nie ;/

patrycjaz93
    Member

tez sie dostalam;) w takim razie do zobaczenia w czwartek!

Voodoo
    Member

Czy zdj臋cia pe艂nej sylwetki, kt贸re wys艂ali艣cie, by艂y w strojach biznesowych itp; czy kto艣 z was wys艂a艂 w zwyk艂ych ubraniach? Gdzie艣 wyczyta艂em, 偶e niekoniecznie musi by膰 garnitur/偶akiet wi臋c jak u was by艂o?

ma艂pa
    Member

i na jakich zasadach jest to szkolenie? bo ja tak, jak pisa艂am nie pojecha艂am. czy trzeba mieszka膰 na w艂asny koszt w warszawie? jakie warunki p艂acowe?

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up