EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 504 total)
  • Author

Magda M.
    Member

Kochani trzymać telefony przy sobie, bo już dzwonią! 🙂

milkandsugar
    Member

Magda M. Dzwonili do Ciebie ? A kiedy bylas na drugim etapie rekrutacji ? 😉

Bernadette
    Member

Enter Air rozpoczyna kolejną rekrutację skierowaną do STUDENTÓW, info na facebooku 🙂

Macieek
    Member

To ciśnie ktoś z Wrocławia i chce się zabrać?:) Dowiozę w jednym kawałku:)

małpa
    Member

ja bym może się zabrała, ale z obcym facetem trochę strach 😛

Bernadette
    Member

Odpisują na emaile z enteraira dla studentów i zapraszają na spotkanie.
    A więc mam pytanie do tych ludzi, którzy byli w lutym na rekrutacji, czego mogę się tam spodziewać?

lotniczka
    Member

Na kiedy zapraszają na spotkanie?

Bernadette
    Member

na tą sobotę ale to podobno część jeszcze tych na stałe zapraszają i część wakacyjnych, a później mają się posypać tylko wakacyjne. Jak myślicie jeśli w Warszawie by mi nie poszło, bo to moja pierwsza rekrutacja xp, to będę miała szanse brać udział jeszcze w rekrutacjach w innych miastach czy nie bardzo?

czegosbrak
    Member

dostałam telefon! Byłam na rekrutacji w ostatnią sobotę (przedwczoraj) DOSTAŁAM SIĘ! 🙂

Karol
    Member

Ja również dzisiaj okolo 9 dostałem telefon, że gratulują pozytywnego przejścia rekrutacji:)))

mischievous
    Member

Czy odezwali się do kogoś w związku z kolejnym spotkaniem rekrutacyjnym dla studentów?

krzychu510
    Member

nie ;/

patrycjaz93
    Member

tez sie dostalam;) w takim razie do zobaczenia w czwartek!

Voodoo
    Member

Czy zdjęcia pełnej sylwetki, które wysłaliście, były w strojach biznesowych itp; czy ktoś z was wysłał w zwykłych ubraniach? Gdzieś wyczytałem, że niekoniecznie musi być garnitur/żakiet więc jak u was było?

małpa
    Member

i na jakich zasadach jest to szkolenie? bo ja tak, jak pisałam nie pojechałam. czy trzeba mieszkać na własny koszt w warszawie? jakie warunki płacowe?

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up