EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 504 total)
  • Author

Hej, u mnie na uczelni odbędzie się “spotkanie z przedstawicielami firmy EnterAir, na którym studenci mogą dowiedzieć się, jakie firma przygotowała dla nich propozycje staży i praktyk”, dotąd nie wiedziałem, że do linii lotniczych można iść na staż, podejrzewam, że w okresie wakacyjnym, bo w końcu studenci? Po studiach wprawdzie chciałem zostać stewardem, zostałem zaskoczony wiadomością, że będzie spotkanie informacyjne właśnie na mojej uczelni, i to już za dwa tygodnie. Rozumiem, że zasady przyjmowania na staże są identyczne jak na każdej innej rekrutacji i że z moim tatuażem na nadgarstku, którego nie zlikwiduję w dwa tygodnie, to mogę zapomnieć, nie? 😛 Mimo wszystko pójdę na spotkanie, zobaczę jak to wygląda wszystko.

Marta :)
    Member

Martin, czy mógłbyś podać link, albo wkleić treść ogłoszenia dot. stażów? Zaciekawiło mnie to 🙂 Skąd wiesz, chodzi tylko o staż dla stewardów? Czy też staż w Enterze jako firmy, coś z marketingu albo coś tego typu?

Kreft
    Member

Ja się wybieram z Trójmiasta na to spotkanie 1go marca w Novotelu w Wawie 🙂

flyaway
    Member

Cześć,

Mam pytanie, wiecie może jak długo trwa rekrutacja w Enter Air dla studentów? aplikację wysłałem tydzień temu. Wiem, że część z Was idzie jutro na rekrutację i się zastanawiam, czy mnie odrzucili, czy może zaproponują jeszcze jakiś termin 🙂

marcela
    Member

Nie jestem pewna, ale czytałam na jakiejś stronie że do końca lutego. Ale nie jestem pewna

flyaway
    Member

To temat raczej pozamiatany 😉

Karolina
    Member

do 15 marca, ale na swoim fanpage’u na facebooku mieli informacje, że liczy się kolejność zgłoszeń.

kastor
    Member

Czesc! Czy ktos moze sie podzielic wrazeniami jak wygladala dzisiejsza rekrutacja? Ja niestety zachorowalam i nie moglam uczestniczyc w spotkaniu 🙁

Rekrutacja skladala sie z dwoch etapow. Pierwszy to autoprezentacja po angielsku. Drugi to rozmowa indywidualna, sprawdzali na niej znajomosc drugiego jezyka, zadawali pytania odnosnie CV, co szczesliwsi mieli do odegrania jakias scenke. Czy ktos wie czy w przyszly weekend jest nastepna rekrutacja?

flyaway
    Member

Mam wrażenie, że ta rekrutacja wygląda za każdym razem inaczej.
    Próbowałem się dowiedzieć w biurze Enter`a, czy będzie prowadzona rekrutacja, ale brak informacji.
    Mam nadzieję, że jeszcze coś wymyślą, bo moja aplikacja leży tam od 21.02 😉

Bernadette
    Member

Proszę dajcie znać, jak zaczną do Was dzwonić z tej studenckiej rekrutacji 🙂

krzychu510
    Member

dzwonili we wtorek

flyaway
    Member

dzwonili po sobotniej rekrutacji, że się dostałeś? Czy dzownili, że organizują kolejne spotkanie kandydatów w Novotelu?

krzychu510
    Member

Że się dostałem. Wiem, że do kilku osób dzwonili na pewno.

flyaway
    Member

No to fajnie, gratuluję i powodzenia na szkoleniu!

A ja czekam dalej, może jeszcze bedzie jedna rekrutacja 😉

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up