EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 504 total)
  • Author

Kasia
    Member

Przysłano maila z poprawką daty rekrutacji :). Zgłoszenie wysyłałam jak tylko pojawiła się informacja. Ze dwa tygodnie temu? Aplikowałam do bazy w Warszawie 🙂

Brzez
    Member

Ja zgłoszenie wysłałam dopiero 31 pazdziernika do bazy Katowice.
    Na fb piszą że rekrutacja ma trwać kilkanaście tygodni, ciekawe czy będą kolejne spotkania rekrutacyjne…? Może ktoś się orientuje jak to wyglądało w poprzednich latach?
    Ktoś z aplikujących do KTW dostał już zaproszenie?

sabina noga
    Member

Ja wyslalam 27 pazdziernika do KTW i tez cisza…

A dziewczyny, które dostały zaproszenie wszystkie jesteście studentkami lub już skończyłyście studia? Bo jest to jedyny wymóg, którego narazie niestety nie spełniam…
    W zeszłym roku było chyba aż 5 spotkań rekrutacyjnych, które zaczęły się w listopadzie a skończyły ok. lutego/marca.
    Rok temu wysłałam zgłoszenie w listopadzie a na rozmowie byłam dopiero w styczniu. Ciekawe czy w tym roku zaproszą mnie drugi raz.
    Rok temu podczas rozmowy był pewien nacisk na kwestię wyższego wykształcenia…

Magdalena
    Member

ja też wysłałam aplikacje 27 i cisza;/

Alicea
    Member

Pytanie do osób, które zostały zaproszone: znacie drugi język komunikatywnie oprócz angielskiego i wpisaliście to?

Brzez
    Member

Nie wydaje mi się by dodatkowy jezyk był kryterium… Ja operuje biegle drugim językiem, wyksztalcenie wyższe, posiadam doswiadczenie a zaproszenia nie dostałam… moze jestem juz za stara 🙂 Niektóre linie maja ograniczenia wiekowe.
    Nigdzie nie piszą czy jest to kontrakt czasowy na sezon letni czy też stała umowa. Może ktoś z Was ma jakieś informacje ?

Brzez
    Member

<cite>@magdaaa napisał(a):</cite>
    ja też wysłałam aplikacje 27 i cisza;/

Magda do której bazy ?

Magdalena
    Member

Warszawa

Brzez
    Member

<cite>@magdaaa napisał(a):</cite>
    Warszawa

Pewnie to nie ostatnie spotkanie, a z tego co piszą ludki to wyglada że zapraszają pierwsze zgloszenia… Czekamy dalej 😉

Magdalena
    Member

ja czekam z niecierpliwościa 😉 spawdzam meila co 5 minut;p

Nie jest prawdą, że zapraszają tych co pierwsi wysłali zgłoszenia. Ja wysłałam w tym samym dniu a zaproszenia nie ma . Tak samo bez sensu jest sprawdzanie skrzynki co 5min. Raczej na to spotkanie 15tego nie będą już wysyłać zaproszeń. Czekajcie spokojnie, będą kolejne spotkania i kolejne zaproszenia 🙂

Kamila
    Member

witajcie, byl ktos na spotkaniu rekrutacujnym do enter? Jakie wymagania? jak wyglada caly proces? dziekuje za odpowiedzi 🙂

Dostałem wczoraj zaproszenie na rekrutacje 15 listopada. 😉 Jak wygląda to w enter air? I ile dni poświęcić na ten proces? tzn mam na myśli czy wygląda to tak jak np. w Emirates że trzeba na to przeznaczyc np 2-3 dni?

loook
    Member

To trwa jeden pełen dzień o ile przejdziesz dalej.
    Ja też się wybieram, a idzie ktoś z osób z doświadczeniem jako CC?:)

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up