Etihad Airways

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Kamil 5 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #13747

  Kamil
  Moderator

  Etihad Airways to flagowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia opwstała w 2003 roku i jest zabzowana w Abu Dhabi.

  Przewoźnik wykonuje ponad 1,300 lotów tygodniowo do 85 destynacji w 55 krajach używając floty 67 Airbusów oraz Boeingów. W 2011 roku linia przewiozła 8.3 milionów pasażerów.

  Etihad został wybrany Czołową Linią Lotniczą Świata w latach 2009, 2010 i 2011.

  W grudniu 2011 roku Etihad wykupił 29.21 % udziałów w airberlin, szóstym największym przewoźniku Europy.

  Flota

  Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A340-500, Airbus A340-600, Boeing 777-300ER, Airbus A300-600RF, Airbus A330-200F, Boeing 747-400F, Boeing 777F, McDonnell Douglas MD-11F

  Jak wygląda rekrutacja Cabin Crew w Etihad Airways?

  Assessment Day Etihad Airways rozpoczyna się o 8.00 rano we wskazanym miejscu, zazwyczaj w sali konferencyjnej w hotelu.

  Etap 1

  Pierwszym etapem jaki przyszli członkowie personelu pokładowego muszą przejść jest dopełnienie formalności takich jak sprawdzenie paszportu, wypełnienie kwestionariusza zawierającego m.in. pytania:

  Czy byłeś zatrudniony przez Etihad Airways jako Personel Pokładowy?
  Czy posiadasz tatuaże?
  Zostaniesz również zapytany o wzrok
  Następnie otrzymasz kartkę z imieniem oraz numer po czym zostaniesz poproszony o poczekanie w kolejce na wejście do sali konferencyjnej – wejdziesz do sali gdzie osoby rekrutujące sprawdzą, czy dosięgasz na wysokość 210 cm.

  Etap 2

  W kolejnym etapie zostaniecie podzieleni na 6 osobowe grupy. Rekruterze opowiedzą Wam o Abu Dhabi oraz o firmie. Skup się, gdyż w kolejnym etapie pytania, jakie dostaniesz, będą z tym związane. Notowanie jest wskazane. Rekruterzy podejdą do każdej z grup aby zadać kilka pytań – spróbuj nie siedzieć z założonymi rękami i czekać aż inni odpowiedzą na pytania – to jest Twoja szansa aby się wykazać.

  Etap 3

  Następnym etapem są zadania grupowe – przyporządkowanie kilku słów do odpowiednich kategorii – kategorie są stosunkowo proste, chodzi o wykazanie organizacji oraz pracy w zespole. Zostaniecie następnie poproszeni o wymyślenie historii używając wszystkich słów. Każdy w grupie musi opowiedzieć o swojej części.

  Etap 4

  Kolejnym zadaniem grupowym jest odgrywanie ról, gdzie trzeba się wykazać umiejętnościami rozwiązywania trudnych sytuacji w obliczu rozwścieczonego pasażera. Trzeba zagrać obie strony.

  Etihad przeprowadza również test z języka angielskiego gdyż jest to język wymagany, nawet nie biegle ale w stopniu umożliwiającym dobrą komunikację z pasażerem.

  Na koniec zostaniesz zaproszony do rozmowy indywidualnej. Przygotuj sobie parę pytań aby zadać je rekruterowi. Bądź naturalny i profesjonalny przez cały czas. Nie spiesz się z odpowiedzią, odpowiadaj poprawnie. Powodzenia!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up