Etihad Airways

This topic contains 45 replies, has 27 voices, and was last updated by  Julia 2 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
 • Author
  Posts
 • #4422

  cabincrew24.com
  Keymaster

  Forum na temat linii lotniczej Etihad Airways.

  #5223

  Dianeczka
  Member

  Hej, a kiedy będzie następne Open Day? Dzięki!

  #5524

  AdrianL16
  Member

  Hejka. Mam pytanie do Etihad Airways. Pisze tam że trzeba mieć wykształcenie co najmniej takie  Educated to a minimum level of accredited secondary education or equivalent. Ale co to oznacza czy ktoś z was może przetłumaczyć

  Dziękuje Adrian

  #5534

  Mateusz
  Participant

  @adrianl16, chyba chodzi im o minimum średnie wykształcenie.

  #6211

  Kasia
  Member

  hej czy ktos wie może kiedy dokladnie bedzie rekrutacja styczniowa do Etihad?

   

  #6596

  Kris
  Member

  @smerfetka2016, ja aplikowalem kiedys ale nie pojechalem na rozmowę. Znajomy też aplikowal i też nie pojechal 😀 Chętnie przyjmują dziewczyny.

  #7378

  a które linie nie przyjmują chętnie dziewczyn?

  #7878

  wojnahawana
  Member

  to kiedy ta rekrutacja styczniowa w Etihad?? bylem na emirates ale odpadlem z finalowej 30 przez wlasna glupote :/

  #8045

  Maggie
  Member

  Na ich stronie, na dzien dzisiejszy, assesment days sa ustalone w maroku i tunezji…maja byc dalsze daty w marcu – lokacje dookola swiata.

  #11035

  Hej, czy ktoś z was brał udział w ich procesie rekrutacyjnym? Byla bym wdzięczna za relację jak to wygladalo

  #11048

  stefka
  Member

  Lata temu byłam….
  Wszystkie te rekrutacje wyglądają podobnie, prezentacja firmy, zostawianie CV, trzeba sięgnąć, oddzwonią albo i nie (chyba, że jest mało chętnych to od razu mówią kto przeszedł, a kto nie i wszystko dizeje się jednego dnia).
  Jak oddzwonią to test z ang, zajęcia grupowe, na moim trzeba było się też przedstawcić przed wszystkimi i opowiedzieć o sobie. Na samym końcu rozmowa z komisją.

  #11049

  Twój assesment odbywal sie w polsce? wlasnie wysyłam aplikacje przez ten ich system, i tam znajduje sie informacja ze jesli spodoba im sie cv to zaproszenie na rekrutacje dostane ‘jak najbliżej miejsca zamieszkania’. I tak sie zastanawiam czy to jak najbliżej może np oznaczać drugi koniec europy

  #11050

  Nie, to działa trochę inaczej. Jeśli twoja aplikacja im się spodoba to możesz sama wybrać termin i datę assessmentu. Tylko nie ma ich niestety za dużo. Do końca maja jedyny assessment w Europie to pod koniec maja w Amsterdamie. http://careers.etihadairways.com/ehire/english/CabinCrew.aspx – tu znajdziesz daty.

  Ja byłam dwa razy na Etihadze, dwa razy przeszłam do final interview, co na Emirates i Qatarze mi się nie udało. Jest łatwiej moim zdaniem, i zamiast 100-200 osób jest maksymalnie kilkadziesiąt. Etihad czasem robi też dni otwarte, i wtedy tak jak mówi stefka jest trochę inaczej. Jeśli zaproszą cię na assessment to tak jakbyś była już zaproszona na drugi dzień w Emirates czy Qatarze.

  #11052

  Bardzo dziękuję za wyjaśnienie!
  A czy zdarza się w ogóle taka sytuacja ze organizują OD albo AD w Polsce?
  Ten poziom trudności w porównaniu de Emirates mnie tez ciekawi. Naczytałam się samych sprzecznych opinii w tej kwestii. Ja próbowałam swoich sił w EK parę miesięcy temu, i sie caly czas zastanawiam czy w EY nie będzie ciężej 😉

  #11053

  Powiem tak, byłam na AD w Bratysławie i poznałam tam dziewczynę Słowaczkę, która była na 100% pewna siebie że się dostanie, bo dostała się już do Emirates, ale wolała Etihad, bo miała tam przyjaciółkę… odpadła zaraz po pierwszym etapie 😮 może dlatego że sobie odpuściła jeśli chodzi o makijaż, itd. Poznałam też Polkę która dostała się do final interview w Emirates w Warszawie i czekając na wyniki pojechała jeszcze na Etihad. 5 minut przed wejściem na final interview sprawdziła maile na komórce i okazało się że się nie dostała do Emirates… po AD Etihadu do niej dzwoniłam i okazało się że się dostała! Wniosek: im dłuzej chodzę na różne rekrutacje, tym bardziej widzę że owszem, jest wiele cech wymaganych, obsługa klienta, języki, estetyczny wygląd, itd. ale takich kandydatów jest 70%, a o reszcie decyduje przypadek, szczęście i widzimisie rekrutorów…

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up