Etihad Airways

This topic contains 45 replies, has 27 voices, and was last updated by  Julia 1 year, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 46 total)
  • Author

W Polsce było AD zdaje się w marcu czy kwietniu. Zdarza się, ale może raz na 2 lata. Na AD w Bratysławie byli ludzie z Niemiec, Polski, Węgier, Słowacji, Czech, Włoch, Chorwacji, jedna dziewczyna przyleciała specjalnie z Brazylii… więc zamiast robić 100 OD jak Emirates robią parę, a i tak mają kandydatów z całej Europy.

Dziękuję, bardzo rozjaśniłaś mi sytuację! Chętnie wybrała bym się na ich AD żeby mieć porównanie na własnej skórze i nie tkwić w bezczynności czekając 12 miesięcy na kolejna probe do emirates 😉
    Jeśli chodzi o motywy jakimi kierują się rekruterki zupełnie sie z Tobą zgadzam. Nie ma na to żadnej reguły 🙂

lotniczka
    Member

Czemu 12 miesięcy? Dotarłaś do Final Interview?

Yup. Niestety. Gdybym odpadła wcześniej chyba mniej by bolało 😉

lotniczka
    Member

Szkoda:( Też uważam,że najgorzej odpaść na FI i czekać ten nieszczęsny rok. Masz duże doświadczenie w customer service ? Gdzie byłaś na OD ? Długo czekałaś na rejecting mail?

To czekanie jest straszne! Jeśli chodzi o moje doświadczenie w customer service to nie jest ono imponujące. Mam takie wrażenie ze przynajmniej na moim OD nie zwracano na doświadczenie większej uwagi.
    Na OD byłam w Warszawie. A na rejecting maila czekałam prawie dwa (najdłuższe w moim życiu) miesiące 😉

stefka
    Member

Moje to bylo OD, nie w Polsce. Wpadlam z ulicy z CV w reku i tyle. Wiele zalezy od rekrutujacych, ja bym wybrala inne osoby, ale ja sie nie znam 😉

Jeszcze jedno pytanie. Znacie kogos kto dla nich lata? Jakie ma wrażenia?

lotniczka
    Member

cabincrew.com – kopalnia wiedzy 😉

wiem wiem 😉 przegrzebałam tam chyba wszystko 😉 ale chciałam jeszcze tutaj zasięgnąć waszej opinii 🙂

stefka
    Member

znamy
    ale to jakies konkretne pytania, a poza tym wiesz co osoba to opinia
    niektorzy sa nieszczesliwi z natury….

hah masz racje 😀 zdaje sobie oczywiście sprawę, ze to subiektywne opinie, ale i tak zawsze mnie ciekawią cudze wrażenia. Ja niestety nie znam nikogo, kto pracował by dla tej linii dlatego podpytuje czy nie narzekają i jak im się dla nich lata

stefka
    Member

nie znam linii na ktora by nie narzekano…
    zalezy o Twojego podejscia, czego sie spodziewasz, co bys chciala…
    radze nie miec zbyt wielkich wymagan, to przynjamniej bedziesz miec mila niespodzianke

Jola
    Member

Czy ktoś dla nich pracował i może napisać jak tam jest?

Traveler
    Member

Mam tam paru znajomych. Lepiej jak w QR gorzej jak w EK. Mniejsza linia, gorsze destynacje, troche rzeczy niedomaga. Ale generalnie OK. W sumie co za roznica czy Qatar, EK, Oman Air, Emiraty jeden pies wszędzie praktycznie to samo 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up