FLY NAS 28.09.2014 – REKRUTACJA – WARSZAWA

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew FLY NAS 28.09.2014 – REKRUTACJA – WARSZAWA

This topic contains 61 replies, has 21 voices, and was last updated by  Traveler 4 years ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 62 total)
  • Author

Traveler
    Member

Nie ma jeszcze wyników. Trzeba cierpliwie czekać. Even szcześliwie był krótki. Dwie rekrutacje temu skonczylisy ok 23 ;/

Aleksandra
    Member

Katarzyna, trzymam kciuki za obronę 🙂 Dobrze, że tym razem skończył się wcześniej, bo bym musiała spać na centralnym 😀

trzymamy mocno kciuki 🙂 jeszcze troche pamietam stres towarzyszący obronie 🙂 co do wyników to ćwiczymy dalej cierpliwośc 😛 mam nadzieje że szybko się pojawią bo spać w nocy nie mogę hahahaha 😀

Katarzyna
    Member

Dzięki dziewczyny 🙂 Juz po krzyku 🙂 A teraz uzbrajamy się w cierpliwośc i… odwieżamy pocztę 😀 hehe

Aleksandra
    Member

Gratulacje! 🙂
    Wydaje mi się, że nie ma się co stresować. Wspominali coś pod koniec o opóźnieniu związanym z ich świętem, więc może o to chodzi. 😉

• This reply was modified 4 years, 2 months ago by  Aleksandra.

Gratki gratki 😀 jak sie jeszcze razem dstaniemy to trzeba bedzie swietowac jeszcze przed wyjazdem 🙂 Z tego co pamietam to mówił że święto mają 2-11.10 wiec jak do jutra nie przekażą wyników rekrutacji to myśle że nie wcześniej jak po 11tym ;/

Traveler
    Member

Oby nie, bez sensu by było takie przeciąganie tego w czasie.

Aleksandra
    Member

No wlasnie bez sensu! 🙂 tracę juz nadzieje powoli… Jesli juz by sie wszystko udalo, to na kiedy mniej wiecej jest planowany wyjazd? Jak dlugo czeka sie na wizę?

• This reply was modified 4 years, 2 months ago by  Aleksandra.

Traveler
    Member

Na wizę od momentu aplikacji do odebrania 1-2 dni 🙂

Od rekrutacji do wyjazdu na ogół mijają 3 miesiące. Miałem przypadki, że były osoby, które wszystko ogarnęły w 5 dni. Ale większość potrzebuje na to conajmniej 2 miesięcy.

Papierologia trwa długo.

Katarzyna
    Member

Ojoj 3 miesiące ?
    to tymbardziej szkoda, że tak przeciągają wysłanie wyników 😛

loook
    Member

a wiemy chociaż w jakim czasie możemy się spodziewać wyników?;) 2 tygodnie? Miesiąc?:)
    Bo ja się od Krystiana odpowiedzi nie doczekałam !:)

Kamila
    Member

tylko powyżej 22 lat?

hmmm? Elor czy wiadomo juz kiedy bedzie coś wiadomo? 😛

Aleksandra
    Member

Coś mi się wydaje, że zapeszyliśmy z tymi świętami… 😀 trochę mnie to dziwi, bo przecież mało nas zostało pod koniec i mogli nam powiedzieć juz w dniu rekrutacji, a ofertę dla wybranych przesłać później. 😉

Katarzyna
    Member

Ciekawe czy oni rzeczywiście zdecydowali w dniu rekrutacji i do tego był ten podział…

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up