Fly Nas

This topic contains 286 replies, has 64 voices, and was last updated by  Ulala86 1 year, 5 months ago.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 287 total)
  • Author

Ja się zastanawiam nad Saudia Airlines. Przeraża mnie tylko fakt ewentualnego życia w Arabii Saudyjskiej. (oczywiście przed tym to mi na pewno daleko, ale jestem ciekawa) Może nie taki diabeł straszny jak go malują. Jeśli ktoś wie coś więcej w tym temacie zapraszam do wypowiedzi 😛

<cite>@justyna2271 napisał(a):</cite>
    Tak wgl wybiera się ktoś do nich na rekrutacje? Do Saudia , 7 Maja będzie spotkanie w Warszawie

Ty się wybierasz Justyna? xx

Justyna
    Member

Postanowiłam, że spróbuje 😛
    Też mnie to przeraża, fakt życia w Arabii Saudyjskiej :/ Ale myślę, że nie jest tam tak źle 🙂

Zobaczymy, póki co wysłałam CV i czekam na odpowiedź 🙂

To Twoja pierwsza rekrutacja?

Do Saudia wysylalas CV przez ich stronę internetowa ?

Justyna
    Member

@Kaaarolciiiaaa

Zaaplikowałam poprzez ogłoszenie. Jest ono zamieszczone tutaj na stronie 🙂
    Po wysłaniu CV, dostałam zaproszenie na rekrutacje i formularz online, który musiałam wypełnić

Moja tak, byłaby to pierwsza. Mam jeszcze jedną na oku, poza tym chyba powinnam zacząć od tańszych przewoźników :d

Odnośnie życia w Arabii znalazłam info na stronie polskiej ambasady, myślę, że pewne żródło xd
    http://www.rijad.msz.gov.pl/pl/wspolpraca_dwustronna/arabia_saudyjska_2/informacje_dla_polakow_udajacych_sie_do_arabii_saudyjskiej/

Wiadome, że jeśli dostanie się kilka Polek, będzie w grupie raźniej..

Justyna – dzięki za informacje 🙂 a czy któraś z Was dostała juz zaproszenie na rekrutacje do FlyNas ?

Klaudyna
    Member

Ja dostałam zaproszenie na 10.04 🙂

Paulina
    Member

Dziewczyny! Zachęcam was do wysłania swoich CV i spróbowania swoich sił.

Pracuję dla Saudia Airlines już od ponad 3 lat i nie żałuję podjętej decyzji.
    Dla Saudia pracuje bardzo mało Polek, bo zaledwie tylko 3.

Rekrutacja odbędzie się 7 Maja w Warszawie. W zaproszeniu, które dostaniecie na swojego E-maila, jest podane szczegółowo gdzie i o której odbędzie się rekrutacja.

Na rekrutacji, będzie komisja rekrutacyjna, jak również ja. Będziecie mogli zadawać pytania, a ja postaram się, przybliżyć wam życie w Arabii Saudyjskiej i pracę dla Saudia Arabian Airlines 🙂

Naprawdę warto! Jeżeli macie jakieś wątpliwości lub chcielibyście się o coś spytać, to pytajcie śmiało. Postaram się wam pomóc i odpowiedzieć 🙂

Piszcie proszę na tym forum:

Wybiera sie ktoś w niedziele na Flynas ?

Alexandra
    Member

Wróćmy do tematu FLYNAS 🙂
    Czy jest ktoś pracujący dla tych linii tutaj?
    Podpisałam umowę i chciałabym wiedzieć ile czeka się za wylotem? Wiem jak długo trwa proces wizowy ale jeszcze dochodzą inne formalności. Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

Klaudyna
    Member

Ja się wybieram, ale nie posiadam w Warszawie Świadectwa Dojrzałości i nie uda mi się załatwić go na niedzielę, myślicie że to będzie problem?

Ula
    Member

Alexandra po jakim czasie dostałaś odpowiedź od Fly Nas, że Cię wybrali ? 🙂

Ulala86
    Member

Hey dziewczyny pracuje dla Flynas od wrzesnia 2014. Proces vizowy w moim przypadku trwal ok 3 miesiecy.
    Pozdrawiam

Suzi
    Member

dziewczyny uważajcie na tą agecję meccti. Do dziś dziewczyny czekają na wizy do Omanu gdzie rekrutacja była w zeszłym roku!!!!Agencja nie chce oddać pieniędzy wpłąconych 1900$ Także jeśli się zdeydujecie nie wpłacajcie całych pieniędzy tylko poczekajcie na wizy

Liyah
    Member

Potwierdzam, uważajcie na Meccti… Nie ufajcie w to co mówią, jeśli macie pracę to nie rezygnujcie z niej dopóki nie dostaniecie wizy do ręki ! Wiza od momentu wydania jest ważna 3 miesiące, więc jest wystarczająco czasu, żeby odejść z pracy i wyjechać w tym czasie. Niektóre linie są niepoważne i rezygnują z kandydatek, lub opóźniają proces wizowy. Szkoda waszych nerwów…wiele może się wydarzyć od momentu rekrutacji, dlatego zawsze miejcie inną opcję. Opłata rekrutacyjna to jakaś masakra….płaci się za nic…

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up