Fly Nas

This topic contains 286 replies, has 64 voices, and was last updated by Profile photo of Ulala86 Ulala86 1 year, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 287 total)
  • Author
    Profile photo of agneszkagc
    agneszkagc
    Member

aplikacja wysłana 7 maja , ile warto czekać na odpowiedź?

Profile photo of Jagoda
    Jagoda
    Member

Kto idzie na rekrutację 24 maja w Warszawie? Dostałam właśnie maila zwrotnego z zaproszeniem.

Profile photo of Kamyczek
    Kamyczek
    Member

Ja idę na 99%, waham się tylko (wybiegając w przyszłość), czy odnajdę się w takiej rzeczywistości jak praca w Arabii Saudyjskiej. Nawet na tym forum jest mało informacji, jak dziewczynom się tam pracuje. Myślę jednak, że jeśli jest się osobą skoncentrowaną na pracy, odłożeniu pieniędzy to warto spróbować …

Profile photo of Raav
    Raav
    Member

Kamyczek, wystarczy poczytać trochę blogów 😀

Kamyczek
    Member

Ech, te blogi – no właśnie :p traktują co prawda o życiu w A.S., ale raczej z perspektywy mężczyzn, którzy wyjechali do pracy w zupełnie innym charakterze. A jak wiadomo, życie tam wygląda zupełnie inaczej, nawet jeśli jest się pracownikiem linii lotniczej i mieszka na zamkniętym osiedlu. To zupełnie inna bajka 😉

Kamyczek
    Member

Wydaje mi się po prostu, że decyzja o podjęciu pracy w takim miejscu, powinna być bardzo przemyślana, dojrzała. Natomiast, skoro mają w planie zatrudnić aż 28 dziewcząt, to znaczy, że “nasze” stewki się bardzo sprawdziły 🙂 fajnie.

Profile photo of Raav
    Raav
    Member

Gdzie tam, zwykle to kobiety prowadzą tego typu blogi. I ja akurat mówię konkretnie o blogach Flight Attendant, a nie ludzi, którzy pojechali tam zwiedzać:D

http://katar1.blogspot.com/2011/07/juz-niedugo.html tutaj blog dziewczyny pracującej w QA, polecam czytać od końca, bo pisze od pierwszych dni w linii

http://airhostessa.blogspot.com/ a tu dziewczyna pracująca w Emirates od jakiegoś pół roku, wcześniej w Japońskich liniach.

Znaleźć możesz dużo więcej, głównie zagranicznych, to dwa przykładowe

• This reply was modified 3 years, 2 months ago by Profile photo of Raav Raav.
    Kamyczek
    Member

Raav, dziękuję Ci serdecznie, przejrzę z przyjemnością, ale właśnie problem polega na tym, że Arabia Saudyjska a Emiraty czy Katar to zupełnie co innego. Jeśli się mylę, niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu :p poza tym do Arabii Saudyjskiej nie można polecieć na “zwiedzanie” z tego co wiem…
    Pozdrawiam słonecznie

Profile photo of Raav
    Raav
    Member

Oczywiście nie chodziło mi o to, że Emiraty czy Katar to to samo, co Arabia. Ale wydaje mi się, że kraje są w jakimś stopniu podobne. Z resztą, możesz poszukać jakiegoś bloga CC z Fly Nas, może się coś znajdzie:D

Profile photo of Traveler
    Traveler
    Member

Powinna być koleżanka zatrudniona na poprzedniej rekrutacji w grudniu. Będzie można się o wszystko dopytać. Dziewczyny mówią że jest znacznie lepiej, niż sobie wyobrażały.

Pewnie nie każdemu się wszsytko podoba, ale nie jest tak źle jak sobie wszyscy wyobrażają.

Kamyczek
    Member

Raav, dzięki za podpowiedzi. Masz rację – podobieństwa są, ale różnice też i to bardzo duże. Elor, tak właśnie się domyślam, że zapewne nie jest tak źle jak każdy zakłada. Najlepiej iść i na własnej skórze się przekonać.

• This reply was modified 3 years, 2 months ago by Profile photo of Kamyczek Kamyczek.
    Profile photo of viki
    viki
    Member

Znając życie, fly nas wybierze te 28 dziewczyn, po czym połowa nie podpisze kontraktu, bo się przestraszą arabii. Najpierw poczytajcie i to nie na blogach cc z kataru czy dubaju, tylko na stronach związanych z ustrojem, polityką, religią itd arabii, ARABII, nie innego państwa. Zróbcie to przed rekrutacją, żeby nie tracić swojego czasu, innych osób i osób rekrutujących, w tym ludzi z Arabii i oczywiście Krystiana. Pozdrawiam 😉

• This reply was modified 3 years, 2 months ago by Profile photo of viki viki.
    Kamyczek
    Member

Właśnie to miałam na myśli, Viki dobitnie to ujęłaś 😉 To praca dla osób zdecydowanych, poważnych i świadomych tego, w jakim kraju będą pracować.

Profile photo of Raav
    Raav
    Member

Nie miałem pojęcia, że różnica jest AŻ tak duża. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd i życzę Wam powodzenia na rekrutacji!

Profile photo of Bulinka23
    Bulinka23
    Member

cześć 😉 ja również wybieram się do Wa-wy 24 maja; zadałam już to pytanie w innym wątku, ale tu jest chyba bardziej na miejscu, więc je ponowie: czy osoby z aparatem ortodontycznym na zębach są rekrutowane?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up