Fly Nas

This topic contains 286 replies, has 64 voices, and was last updated by  Ulala86 2 years, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 287 total)
  • Author

Raav
    Member

Elor na pewno będzie wiedział dokładnie jak to jest w przypadku Nas. Czytałem na Cabincrew, że w przypadku Emirates można przejść OD z aparatem na zębach, ale przed finalną rozmową powinno się mieć już zdjęty aparat, żeby mieć szanse na przejście.

Bulinka23
    Member

Dzięki Raav 😉 w takim razie poczekam jeszcze na odzew Eliora 🙂

viki
    Member

Jeśli jesteś ładna, niska i chuda, i znasz angielski- nie masz nic do stracenia, wpadaj 😉 przecież zaraz zdejmujesz aparat.

Kamyczek
    Member

niska i chuda, czyli??? o.O

Beatrissse
    Member

Bez przesady, w poprzedniej rekrutacji przeszły dziewczyny majace powyzej 170 cm, ładna to oczywiste, stewardessa jest “wizytówka” linii lotniczej 🙂 i nie chuda tylko bez nadwagi, niestety ale jeżli ktoś ma problemy z urzymaniem prawidłowej wagi to przy rozwalonym zegarze bilogicznym, co jest nieuniknione wykonujac ten zawod, bedzie miał jeszcze gorsze problemy 🙂
    Nie porownujcie Emiratow i Qataru do Arabii Saudyjskiej, a tym pierwszych styl zycia nie odbiega znacznie od naszego, a Arabia Saudyjska to jest dopiero prawdziwa arabia 😀

Pikku Myy
    Member

Z nadwagą też się tu parę znajdzie z przykazem, że mają zrzucić, ale widziałam ładnych kilka seniorek ze sporym nadbagażem… Potwierdzam to co pisał Krystian, jeśli chodzi o kraj jest lepiej niż się spodziewałam, ale nie oszukujmy się jest inaczej niż w Emiratach… zarówno kraju jak i firmie…

Kamyczek
    Member

Pikku Myy, dziękuję za odpowiedź, rozumiem, że Ty pracujesz dla F.N.? 🙂 Powiedz proszę, jeśli możesz cokolwiek, jak wygląda rekrutacja i czy ogólnie, jesteś zadowolona, podliczając bilans zysków i strat 😉
    Pozdrawiam słonecznie!

Pikku Myy
    Member

Powiem tak… pewnie jest tyle opinii ile osób, a jest nas kilkanaście…. Nie mogę powiedzieć, że żałuję wyjazdu, nie uciekam stąd z krzykiem i nie wyję do księżyca z rozpaczy, że tu jestem… Nadal uważam, że lepiej przyjechać tutaj niż łudzić się w ktorymś z charterów, że może kiedyś uda się dostać umowę dłużej niż na sezon albo ledwo wiązać koniec z końcem za najniższą krajową. Jesli ktoś chce zarobić przyzwoite pieniądze i zdobyć doświadczenie na airbusie to jak najbardziej. Zagraniczne pobyty w luksusowych hotelach i bogate życie towarzyskie to raczej w kraju obok 😉 Jeśli chodzi o kraj, a to mnie przerażało najbardziej, to jestem raczej zaskoczona na plus, czuję się tu bezpiecznie i krzywda mi się żadna nie stała. Natomiast nie jest to kraj dla każdego, to prawda. Jeśli chodzi o rekrutację to temat był już poruszany a propos rekrutacji grudniowej 🙂

Bulinka23
    Member

Dziękuje Wszystkim za aktywność, fajnie się to wszytko czyta i już czekam na spotkanie, żeby na własnym przykładzie przekonać się jak ta rekrutacja rzeczywiście wygląda 😉
    Mam takie pytanie z” innej beczki”, jedzie ktoś może z Lublina na rekrutacje 24 maja?

Beatrissse
    Member

Dla zainteresowanych polecam blogi Blue Abaya i Umm Latify 🙂

KaSja
    Member

W zasadzie wszystko już mniej więcej zostało opisane przez Pikku 🙂 Ja również mogę powiedzieć, że dla mnie to była dobra decyzja. Wszystko zależy od nastawienia (oczywiście pozytywnego 😉 ). Myślę, że zarówno osoby, które chcą zarobić porządne pieniądze, jak i te ,które chcą pozwiedzać znajdą coś dla siebie. Oczywiście nie mamy layoverów na całym świecie jak Emirates itp. ale jak masz kasę to co to za problem wybrać się na urlop na Seszele, do Tajlandii czy gdzie tam chcesz. Poza tym na pewno zobaczenie samej Arabii to niesamowite doświadczenie, tak samo Dubaj i cała Zatoka. To ciekawe kraje. Arabia jest najbardziej restrykcyjna z pośród arabkich krajów tego regionu, ale i tu można żyć 🙂 Jest bezpiecznie, czysto, spokojnie. poza tym dla obcokrajowców tutejsi ludzie wykazują większą dozę tolerancji 🙂 (przynajmniej ja na takich do tej pory trafiałam). Na rekrutację zawsze warto się przejechać, żeby zobaczyć jak to funkcjonuje 🙂 Jednak zgodzę się z Viki, że zawracanie wszystkim głowy po to, żeby potem zrezygnować z jakiegoś infantylnego powodu to brak szacunku dla ludzi, którzy tą rekrutację prowadzą i reszty dziewczyn, które być może tej pracy bardzo potrzebują.

Kamyczek
    Member

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wyczerpujące i wartościowe wypowiedzi. Ja o Arabii wiem sporo, dlatego też zaskoczyło mnie, że niektórzy porównują ją do Emiratów etc., aż się zaczęłam sama zastanawiać czy się aby nie mylę :p Moim motywatorem do pracy dla Fly Nas jest przede wszystkim chęć odłożenia pieniędzy i zobaczenia kawałka Świata, w tym samej Arabii na ile to możliwe, oczywiście. Do zobaczenia na rekrutacji! 🙂

Traveler
    Member

Bardzo fajnie, że “moje” dziewczęta się tu wypowiadają 😉

Kamyczek
    Member

<cite>@krystian.jurdzinski napisał(a):</cite>
    Bardzo fajnie, że “moje” dziewczęta się tu wypowiadają 😉

Wspaniale, że się wypowiadają 🙂 A pamiętam, jak kiedyś Elor wspominał, że na rekrutacji pod uwagę brane jest “czoło” :p Elor, czy coś się wyjaśniło w tej kwestii ?? O co chodzi z tym czołem, że takie nie za wysokie ma być czy odwrotnie 😉 Pozdrawiam 🙂

Traveler
    Member

Omg, żeście się uczepili tego czoła :D. Już nawet nie pamiętam w jakim kontekscie to było mówione :). Zapomnijcie o tym czole nieszczęsnym.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up