Global Jet

This topic contains 30 replies, has 17 voices, and was last updated by  philip_kowalski 3 years ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
  • Author

Natalia
    Member

Natalia
    Member

Global Jet jest czołowym europejskim korporacyjnym przewoźnikiem lotniczym. Obsługuje prestiżowych klientów VIP. Strona internetowa firmy Global Jet dostępna jest pod adresem
    globaljetconcept.com.

Procesem rekrutacyjnym linii lotniczych Global Jet w Polsce zarządza agencja hostess i modelek Bluebottle Models z Warszawy.
    Steward / Stewardessa VIP

Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie dbałość o najwyższy poziom obsługi pasażerów oraz zapewnienie bezpieczeństwa na pokładzie samolotu.

Poszukujemy osoby, która będzie asystować klientom firmy Global Jet podczas ich podróży biznesowych, zgodnie z polityką oraz standardami firmy.
    Wymagania:

Język polski jako ojczysty
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    Wykształcenie co najmniej średnie
    Nienaganna aparycja
    Wysoka kultura osobista
    Wzrost co najmniej 170 cm
    Pewność siebie w każdej sytuacji, komunikatywność i ponadprzeciętne zdolności organizacyjne
    Kreatywność i dbałość o szczegóły
    Dyspozycyjność – możliwość dostosowania się do planu lotów

Atutem będą:

Doświadczenie w pracy stewarda / stewardessy
    Doświadczenie w branży HoReCa
    Znajomość innych języków

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkową stawkę dzienną za dzień roboczy
    Pracę w liniach lotniczych o najwyższym standardzie
    Możliwość rozwoju zawodowego

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą pierwszą selekcję, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie. Następnie, najlepsi kandydaci otrzymają zaproszenie na okres próbny. Przygotowanie do podjęcia pracy obejmuje szkolenia w Londynie, Luksemburgu i Genewie. Miejscem pracy jest Polska – konkretne miasto zależeć będzie od aktualnych wymagań klientów. W przypadku, gdyby konieczna była przeprowadzka, jej koszt pokrywa pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty obejmują:

CV w języku angielskim, zawierające datę urodzenia i informację o wzroście
    Co najmniej dwa zdjęcia (zbliżenie twarzy oraz zdjęcie sylwetki, w oficjalnym stroju; włosy nie muszą być spięte, jeśli są dobrze uczesane)

Opcjonalnie – list motywacyjny.

Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmy: Blue Ventures Marcin Senderski z siedzibą w Warszawie oraz Global Jet z siedzibą w Luksemburgu.”

Lulu
    Member

troche wyglada jak rekrutacja na podniebne dziewczyny do towarzystwa

Juliet
    Member

🙂 o tym samym pomyślałam 🙂

Ola
    Member

Jednego nie rozumiem. Do CV w języku angielskim mam dopisać polską klauzulę? I jeszcze jedno, jak podać wzrost w CV?

stefka
    Member

Global Jet to jest klasa
    ale czasami biora pod swoje skrzydla dziwne samoloty z dziwnymi klientami (z dziwnymi wymaganiami)
    ten samolot mial byc w Wawie juz 2 lata temu
    i w Europie bylo kilka rekrutacji na niego
    w Polsce widzialam juz tez raz ogloszenie….
    ciekawe, czy tym razem poleci 🙂

Kasia
    Member

Jeśli chodzi o zdjęcie ze zbliżeniem twarzy to wysyłacie takie legitymacyjne (od fotografa) czy robione samemu też może być? Bo się zastanawiam…

Bernadette
    Member

Wg mnie trzeba być profesjonalnym w każdym calu, ja bym wysłała takie od fotografa, tylko trzeba pamiętać o uśmiechu od ucha do ucha , z tego co czytałam 🙂

martfa
    Member

odezwali sie juz do kogos? dajcie znac jak sie odezwa 😉 pozdro

Właśniew czoraj wysłałam in swoje CV. Obym nie żałowała 😀

Do kogos sie odezwali ?

stefka
    Member

dziewczyny czytajcie uważnie:
    “agencja modelek i hostess”
    nie wystarczy mieć powyżej 170cm, trzeba mieć jeszcze ten look 😛
    oni pewnie swoje dziewczyny wezma….

sophie
    Member

@stefka co masz na mysli piszac ten samolot? oni rekrutują tylko dla jednego klienta? masz może więcej info?

stefka
    Member

samolot w Polsce bedzie jeden, wiec szukaja tylko na jeden
    normalnie Glabal Jet rekrutuje samemu, bez agencji
    i nie trzeba miec 170cm 😉

sophie
    Member

@stefka to na Polskę maja specjalne wymagania,ze rekrutują przez agencję czy można bezpośrednio do nich wysłać CV?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up